Молоді працівники ЮУАЕС у конкурсах профмайстерності НАЕК «Енергоатом» завоювали призові місця в семи професіях

Вівторок, 9 Жовтень, 2018 - 14:13

Молоді працівники ВП ЮУАЕС у конкурсах профмайстерності НАЕК «Енергоатом» завоювали 2 перші місця, 4 других, 1 третє та 1 четверте місце. Щорічні загальногалузеві змагання проходили на майданчику Хмельницької АЕС з 3 по 6 жовтня.

Право представляти свої підприємства на конкурсах завоювали 88 молодих працівників чотирьох атомних електростанцій, ВП «Атоменергомаш» і ВП «Атомремонтсервіс», які стали переможцями відбіркових етапів на своїх майданчиках. У фінальному етапі вони боролися за звання «кращий з професії» вже на рівні компанії.

Від Южно-Української АЕС у восьми спеціальностях змагалися за першість дозиметрист цеху радіаційної безпеки Віталій Щербатий (посів 1 місце), старший оператор реакторного відділення реакторного цеху №2 Євген Кичак (1 місце), слюсар з ремонту парогазотурбінного обладнання цеху з ремонту турбінного обладнання енергоремонтного підрозділу (ЕРП) Андрій Комарницький (2 місце), слюсар з ремонту автомобілів автотранспортного господарства Костянтин Вінс (2 місце), слюсар з аварійно-відновлюваних робіт цеху водо-каналізаційного господарства та теплових мереж Олександр Демчук (2 місце), електрослюсар з обслуговування автоматики та засобів вимірювання електростанції цеху теплової автоматики та вимірювань Руслан Добровський (2 місце), електрозварник ручного зварювання цеху зварювання ЕРП Олександр Андріуца (3 місце) і машиніст-обхідник турбінного цеху №2  Анатолій Даньков (4 місце).

Конкурсантам належало впоратися з практичними та теоретичними завданнями, на які відводилося від 2,5 до 3,5 годин. Теоретична частина містила питання базового рівня знань з охорони праці, техніки безпеки, радіаційної та пожежної безпеки. Практична - включала завдання, аналогічні роботам, які входять до посадових обов'язків учасників.

Змагання молодих працівників Енергоатома в професійній майстерності завжди дуже актуально, оскільки плани, які стоять сьогодні перед галуззю, реалізовуватимуться за безпосередньої участі нинішньої молоді. Участь в подібних конкурсах стимулює молодих фахівців на підвищення освітнього рівня та професійної кваліфікації. Для найбільш талановитої молоді в першу чергу відкриваються перспективи подальшого кар'єрного зростання.

За словами представника Організації молоді ВП ЮУАЕС Євгена Мітченка, южно-українські молоді працівники продемонстрували досить високий рівень у своїх професіях: «Усі наші учасники були добре підготовлені, тому боротьба проходила дуже жорстко. Практично в усіх спеціальностях спостерігалися спірні моменти через те, що учасники прийшли до фіналу з максимальною кількістю балів. Конкурсній комісії доводилося визначати переможця за часом, витраченим на виконання завдань. Деяким перемогти завадила якась зайва секунда. Висока мотивація наших хлопців і прагнення до перемоги дали добрий результат. На чужому майданчику важко досягти більш високих показників».