Блок №1 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

Четвер, 20 Вересень, 2018 - 15:06

Станом на 20 вересня (65-а доба планово-попереджувального ремонту*) на першому енергоблоці ЮУАЕС виконувалися операції згідно з графіком пуску енергоблока після ППР-2018.

У рамках реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС виконувалися перевірка функціонування змонтованої системи аварійного та післяаварійного моніторингу параметрів реактора та випробування змонтованої системи примусового скидання парогазової суміші з герметичного об'єму реакторного відділення.

На виконання плану дій з підвищення надійності парогенераторів та конденсаторів турбоустановок АЕС проводяться випробування на щільність змонтованого конденсатора турбогенератора, виконано випробування на щільність змонтованих конденсаторів турбоживильних насосів А та Б.

 

Довідково:

*Планово-попереджувальний ремонт (ППР) - проведення у заздалегідь заплановані терміни ремонту та обстеження обладнання для підтвердження його технічного стану. Під час ППР виконується також заміна та модернізація обладнання, направлені на підвищення безпеки, надійності та техніко-економічних показників роботи станції. Інша обов'язкова процедура ППР - перевантаження ядерного палива. На кожному енергоблоці АЕС ППР проводиться щорічно.

Енергоблок №1 ЮУАЕС відключено від мережи для проведення середнього ремонту тривалістю 90 діб 17 липня.

Теги: