Блок №1 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 16:16

Станом на 13 вересня (58-а доба планово-попереджувального ремонту*) на першому енергоблоці ЮУАЕС виконувалися наступні операції:

- встановлення та ущільнення блоків переміщення і датчиків системи управління та захисту;

- ремонт обладнання першої  системи безпеки;

- капітальний ремонт циліндра  низького тиску №1 – збирання проточної частини.

У рамках реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС тривали:

- встановлення вогнезатримуючих клапанів у місцях перетину повітроводами припливно-витяжної вентиляції протипожежних перешкод приміщень, що містять електричне та електронне обладнання;

- впровадження системи аварійного та післяаварійного моніторингу параметрів реактора;

- монтажні роботи з впровадження системи примусового скидання парогазової суміші з герметичного об'єму реакторного відділення.

На виконання плану дій з підвищення надійності парогенераторів та конденсаторів турбоустановок АЕС виконувалися роботи з заміни частини конденсатора турбогенератора. Роботи з технологічної частини заміни конденсаторів турбоживильних насосів А та Б закінчено.

 

Довідково:

*Планово-попереджувальний  ремонт (ППР) - проведення у заздалегідь  заплановані терміни ремонту та обстеження обладнання для підтвердження його технічного стану. Під час ППР виконується також заміна та модернізація обладнання, направлені на підвищення безпеки, надійності та техніко-економічних показників роботи станції. Інша обов'язкова процедура ППР - перевантаження ядерного палива. На кожному енергоблоці АЕС ППР проводиться щорічно.

Енергоблок №1 ЮУАЕС відключено від мережи для проведення середнього ремонту тривалістю 90 діб 17 липня.

Теги: