У другому реакторному цеху ЮУАЕС визначено переможця конкурсу «Кращий за професією»

Середа, 1 Серпень, 2018 - 08:35

Конкурс профмайстерності серед старших операторів реакторного відділення (РВ) у реакторному цеху №2 (РЦ-2) продовжив цикл професійних конкурсів 2018 року серед молодих працівників Южно-Українського енергокомплексу. Учасники традиційно змагалися за перемогу в двох етапах - теоретичному та практичному.

Особливістю нинішнього конкурсу було те, що поборотися за звання кращого за професією виявили бажання й працівники, які не підпадають під заявлені умови професійного змагання – старше 35 років чи обіймають іншу посаду. До речі, оператор РВ Михайло Колесник, який змагався поза конкурсом, показав дуже гарний результат і був нагороджений заохочувальним подарунком від Організації молоді ВП ЮУАЕС.

Офіційним переможцем конкурсу професійної майстерності серед старших операторів реакторного відділення РЦ-2 визнано Євгена Кичака. Він представлятиме ВП ЮУАЕС на конкурсі профмайстерності серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом», який пройде в жовтні на Хмельницькій АЕС.

Організація молоді підприємства відзначила переможця цінним подарунком - портативним зарядним пристроєм (Power Bank).  Він та його колеги, які посіли друге та третє місця, відповідно до спільного рішення адміністрації та профкому підприємства, отримають грошову винагороду.