Працівники ВП ЮУАЕС на XV міжнародному фестивалі робочого спорту в Болгарії в особистій першості вибороли 11 медалей

Середа, 11 Липень, 2018 - 08:16

Працівники Южно-Українського енергокомплексу на XV міжнародному фестивалі робочого спорту в Болгарії в особистій першості вибороли 11 медалей - одну золоту та по 5 срібних і бронзових. У змаганнях вони брали участь у складі збірної команди ДП «НАЕК «Енергоатом».

Золото в змаганнях з гирьового спорту виборов інженер служби наладки та випробувань ЮУАЕС Микола Морозов, який у вправі «ривок» набрав 245 очок. Це стало його особистим рекордом. Южно-українські плавці Євген Муляр (слюсар енергоремонтного підрозділу (ЕРП)) здобув три медалі – срібло на дистанції 100 м комплексом і в естафеті, а також бронзу в спринті на дистанції 50 м вільним стилем. На цих же дистанціях тренер комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» Олександра Дозорцева завоювала дві срібні медалі та бронзу. Дмитро Мазур (слюсар ЕРП) у складі команди посів друге місце в естафеті, п’яте - на дистанції 100 м комплексом і восьме місце на дистанції 50 м батерфляєм.

Ще один тренер спорткомплексу «Олімп» Тетяна Коломійчук здобула три бронзові медалі в трьох видах спорту: в плаванні (50 м батерфляєм), пляжній боротьбі та в складі збірної з перетягування канату на піску.

XV міжнародний фестиваль робочого спорту проходив з 6 по 9 червня в болгарському курортному містечку Албена. У ньому брала участь 51 команда з 14 країн світу - Мексики, Ірану, Італії, Португалії, Латвії, Польщі, Ізраїлю, Румунії, Македонії, Сербії, Росії, Республіки Білорусь, Болгарії та України. Загальна кількість учасників складала понад 1200 осіб. Збірна команда Енергоатома налічувала 44 спортсмени, п'ятеро з яких представляли ВП ЮУАЕС.

Програма фестивалю включала в себе змагання з понад 20 видів спорту: міні-футболу, волейболу, тенісу, стрітболу, плавання, шахів, гирьового спорту, дартсу, бріджу, боротьби тощо. Незважаючи на те, що фестиваль носив дружній характер, боротьба на всіх спортивних майданчиках була запеклою. Загалом збірна команда Енергоатома здобула майже 50 медалей і в загальнокомандному заліку виборола 3 місце, поступившись командам з АЕС Козлодуй (Болгарія) та «Росатома» (Росія).

У перебігу фестивалю проходили дружні зустрічі з колективами фізкультури інших держав, де учасники обмінювались досвідом з проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів.

Поїздка збірної команди стала можливою за підтримки керівництва Атомпрофспілки та ДП «НАЕК «Енергоатом».