У автотранспортному господарстві ВП ЮУАЕС обрали кращого слюсаря з ремонту автомобілів серед молоді

Понеділок, 9 Липень, 2018 - 14:26

У автотранспортному господарстві (АТГ) Южно-Українського енергокомплексу обрали кращого молодого слюсаря з ремонту автомобілів. Ним став Костянтин Вінс, який обійшов своїх колег-ровесників за кількістю набраних балів. Конкурс професійної майстерності серед молодих працівників АТГ пройшов 6 липня. У ньому взяли участь 5 осіб.

Конкурсна програма складалася з 2-х етапів - теоретичного та практичного. У перебігу першого випробування конкурсанти демонстрували знання з спеціальної професійної підготовки, охорони праці, правил технічної експлуатації та ін. У практичній - мали замінити гальмівну колодку ВАЗ-21099. «Під час виконання робіт журі враховувало правильність виконання операцій, послідовність, дотримання норм охорони праці, підготовку робочого місця та його прибирання, - коментує хід другого етапу конкурсу головний механік АТГ ВП ЮУАЕС Мирослав Левицький. - На підставі цих критеріїв було виставлено оцінки. Зазначу, що серйозних помилок не було допущено жодним з конкурсантів. Серед дрібних - порушення послідовності та неналежна підготовка робочого місця».

За підсумками конкурсу найкращий результат показав Костянтин Вінс (155 балів). Саме він у жовтні представлятиме Южно-Український енергокомплекс на конкурсі профмайстерності серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом», який пройде на Хмельницькій АЕС. Друге місце зі 154 балами посів Сергій Щукін. Третім став Олександр Ніколаєнко, набравши 150 балів.

Костянтин Вінс уже має досвід перемог у конкурсі професійної майстерності. Чотири роки тому він захищав честь Южно-Української АЕС на хмельницькому майданчику, де він посів друге місце. «Тоді я був задоволений і другим місцем», - згадує К.Вінс і обіцяє, що до нового конкурсу готуватиметься ретельніше. «Усі зацікавлені, щоб нашу станцію представляв дійсно кращий за професією, тому я старатимусь», - резюмує він.

Усі призери конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, а від Організації молоді Южно-Українського енергокомплексу переможцю було вручено портативний зарядний пристрій.

Конкурси професійної майстерності - це змагання між працівниками однієї спеціальності, під час яких виявляються професійні навички, теоретична підготовка та вміння застосовувати знання на практиці. Це один з дієвих шляхів підвищення кваліфікації молодих працівників підприємства.