П'ятеро працівників ВП ЮУАЕС поповнили лави почесних донорів України

Середа, 13 Червень, 2018 - 15:05

Напередодні Всесвітнього дня донора на Южно-Українській АЕС вшановували працівників енергокомплексу, які 40 разів добровільно здали кров повною разовою дозою (450 мл). Разом з посвідченням «Почесний донор України» 12 червня їм вручили заохочення від адміністрації та профспілкового комітету ВП ЮУАЕС.

Посвідчення почесного донора мають 56 членів колективу Южно-Українського енергокомплексу. П'ятеро отримали це звання 2018 року. Всього ж 460 працівників підприємства регулярно здають кров, рятуючи не одне людське життя в цей нелегкий для українського народу час.

Найактивніше в цій благородній справі виступають колективи електроцеху, цеху теплової автоматики та вимірювань, цеху переробки радіоактивних відходів, енергоремонтного підрозділу та автотранспортного господарства.

«Гасло цього дня - «Подумай про інших. Здай кров. Поділися життям» і ми висловлюємо вдячність людям, які добровільно та безоплатно здають кров для порятунку життя інших людей», - зазначає заступник начальника відділу охорони здоров'я ВП ЮУАЕС Зоя Магеррамова і нагадує про необхідність регулярного донорства для забезпечення якості, безпеки та наявності крові для тих, хто її потребує.

Відділення заготівлі та переробки крові Южноукраїнської міської лікарні заготовлює щорічно більше 500 літрів крові. Вона використовується як в повсякденному житті - для порятунку потерпілих в ДТП, при важких пологах, опіковій хворобі, онкологічних захворюваннях, оперативних втручаннях і інших важких станах, так і заради порятунку життя поранених і покалічених війною захисників України.