Керівництво ВП ЮУАЕС і представники міської влади обговорили шляхи вирішення проблем Южноукраїнська

Вівторок, 12 Червень, 2018 - 17:06

Керівництво Южно-Української АЕС на чолі з генеральним директором підприємства, депутатом Миколаївської обласної ради Володимиром Лісніченком 12 червня зустрілося за круглим столом з ініціаторами діалогу – секретарем Южноукраїнської міської ради Людмилою Дзюбенко, заступниками міського голови та керівниками виконавчих органів ради. У мерії Южноукраїнська вони обговорили шляхи виходу зі складних, часом критичних ситуацій, що склалися за останній період у місті-супутнику ЮУАЕС.

Серед тем, що піднімалися, - реструктуризація багатомільйонних боргів КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» (КП ТВКГ) перед ВП ЮУАЕС, подальше функціонування цього підприємства на благо громади, просування медреформи, ефективність соціально-економічної політики міських органів влади, благополуччя городян і довгострокові перспективи розвитку самого Южноукраїнська. При цьому лейтмотивом заходу стала важливість підтримки партнерських стосунків між містоутворюючим підприємством і міською владою, які останнім часом ускладнилися через позицію колишнього міського голови, усунутого з посади 7 червня більшістю голосів депутатського корпусу Южноукраїнська. Дружній діалог міста та АЕС, поза сумнівом, серйозно впливає на діяльність усіх структур, що забезпечують стійкий розвиток міста-супутника АЕС. «Час складних стосунків завершився. Ми маємо перевернути цю сторінку і почати спільно шукати шляхи виходу з ситуації, що склалася. А проблем накопичилося чимало», - констатував генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко і додав, що фахівці атомної станції готові допомогти в їх вирішенні. Для цього потрібна програма подальших спільних дій.

Під час зустрічі звучали пропозиції про створення декількох робочих груп, які визначать напрямки, що вимагають докладання спільних зусиль, у тому числі з залучення інвестицій у місто. Учасники наради висловилися також про необхідність організації в Южноукраїнську виїзного засідання постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури Миколаївської обласної ради, про проблеми з забезпечення правопорядку та ін. «За одну зустріч ми, звичайно, нічого не вирішимо, але головне, - сьогодні ми чуємо один одного», - резюмував В.Лісніченко.