Доповідь представниці ЮУАЕС увійшла до трійки лідерів конкурсу наукових проектів НАЕК «Енергоатом»

Вівторок, 12 Червень, 2018 - 09:25

Доповідь інженера з охорони праці оздоровчо-реабілітаційного комплексу «Іскра» ВП ЮУАЕС Олени Твердохліб увійшла до трійки лідерів Х конкурсу наукових доповідей серед молодих атомників України, посівши другу позицію серед шести учасників у соціально-профспілковій тематиці. Захист проектів переможців конкурсів з відокремлених підрозділів і Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» пройшов 7-8 червня в Києві.

Робота Олени Твердохліб була присвячена одному з механізмів соціального захисту молодих фахівців Южно-Українського енергокомплексу - компенсації частини вартості найму житла. Під час вибору теми визначальним мотивом стала ситуація, що склалася зі збереженням персоналу у відокремлених підрозділах енергогенеруючої компанії.

- Олені не вистачило всього півбала до першого місця, - коментує підсумки змагання молодих атомників відповідальний за організаційне забезпечення конкурсу інженер-технолог енергоремонтного підрозділу ВП ЮУАЕС Михайло Шуваєв. - Журі зазначило, що представлена нею тема актуальна і вимагає подальшого обґрунтування для впровадження в життя.

Конкурс наукових доповідей молодих працівників енергогенеруючої компанії «Енергоатом» об'єднує конструктивно мислячу молодь усіх українських атомних станцій і Дирекції НАЕК. Обмінюючись власними розробками в області безпечної експлуатації АЕС, молоді фахівці представляють на суд журі (спочатку кожен на своєму майданчику, потім конкурсній комісії компанії) практичні рішення в різних напрямках застосування ядерних технологій і розвитку галузі в цілому. У своїх доповідях вони також діляться кращими практиками своїх підприємств.