На Южно-Українській АЕС пройшли чергові оглядові курси для працівників структурних підрозділів Дирекції Енергоатома

Понеділок, 4 Червень, 2018 - 13:47

На Южно-Українському енергокомплексі 29-31 травня в рамках оглядових курсів побувала чергова група представників структурних підрозділів Дирекції НАЕК «Енергоатом». Учасниками заходу традиційно стали фахівці, робота яких безпосередньо не пов'язана з виробництвом: дирекцій з фінансів і бюджетування, з кадрів і соціальних питань, з запобігання та протидії корупції, з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки, а також відокремлених підрозділів «Управління справами» та «Енергоатом-Трейдінг».

У рамках стажування гості отримали розширену інформацію про роботу трьох складових енергокомплексу - Южно-Української АЕС, Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС. Учасники оглядових курсів відвідали машзали першої та другої черг енергоблоків і повномасштабні тренажери блочних щитів управління АЕС, відкритий розподільчий пристрій 330 кВ, а також гідро- та гідроакумулюючу електростанції. На будівельному майданчику бризкальних басейнів кияни ознайомилися з ходом реалізації масштабного проекту реконструкції системи технічного водопостачання атомної станції.

«Хоч я й не вперше приїжджаю на Южно-Українську АЕС, побачене та почуте вразило, - зазначила учасниця групи провідний інженер відділу соціального розвитку департаменту соціальних питань Дирекції з кадрів і соціального розвитку НАЕК «Енергоатом» Антоніна Беньковська. – Ну, а тим, хто вперше побував на енергокомплексі, назавжди запам'ятаються красиві краєвиди, масштаби будівництва третього агрегату Ташлицької ГАЕС і бризкальних басейнів, а також багато іншого. Вважаю, що такі поїздки важливі і потрібні, оскільки  всі працівники компанії мають знати, чим живуть її виробничі колективи».

Перші оглядові курси НАЕК на южно-українському майданчику відбулися в травні 2017 року. З того часу в рамках заходу тут побували 6 груп представників структурних підрозділів Дирекції Енергоатома. З роботою Южно-Українського енергокомплексу познайомилися 72 працівники компанії, діяльність яких безпосередньо не пов’язана з виробництвом.