У місті-супутнику ЮУАЕС завершився III Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства»

Понеділок, 7 Травень, 2018 - 15:20

На площі Палацу культури Южно-Українського енергокомплексу 6 травня підбили підсумки III Міжнародного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Місто дитинства». Головного призу - Гран-прі та сертифікату на 10 тисяч гривень - удостоєна білоруська співачка Катерина Сичевська. Дипломами та сертифікатами на 2 тисячі гривень нагороджено лауреатів 1 ступеня. Решта учасників пісенного фестивалю отримали подарунки від організаторів і спонсорів.

Фестиваль, на який з'їхалися учасники з різних куточків України, Латвії, Грузії, Молдови, Республіки Білорусь, Сирії та Румунії, тривав 3 дні в режимі реального спілкування конкурсантів і журі. Він став масштабним культурним заходом для міста-супутника атомної станції. Співорганізаторами пісенного конкурсу виступали адміністрація та профспілковий комітет ВП ЮУАЕС.

Переможців і учасників III Міжнародного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Місто дитинства» привітав генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко. «Сподіваюся, за ці дні ви знайшли багато хороших друзів, а у ваших серцях стало трохи більше доброти, радості та веселощів. І найголовніше - роз'їхавшись по своїх містах і країнах, ви заберете з собою частинку нашого міста, основного підприємства та його трудового колективу. А у вашій свідомості зміцниться впевненість, що атомна енергетика - це безпечно та надійно», - сказав В.Лісніченко та побажав усім подальших творчих успіхів і звершень.