Працівники ВП ЮУАЕС стали призерами Міжнародного легкоатлетичного пробігу «Славутич-2018»

Понеділок, 16 Квітень, 2018 - 12:18

Працівники Южно-Українського енергокомплексу - члени клубу любителів бігу (КЛБ) «Олімп», що діє на базі однойменного спорткомплексу ВП ЮУАЕС, - стали призерами ХХІХ Міжнародного легкоатлетичного пробігу «Славутич-2018». Змагання бігунів, присвячені пам'яті героїв Чорнобиля, пройшли 14 квітня в м.Славутичі. В них взяли участь більше 400 осіб.

Южноукраїнський Клуб любителів бігу на Міжнародному легкоатлетичному пробігу представляли: Олена Кислиця (відділ охорони здоров'я), Володимир Васьков (електроцех (ЕЦ)), В'ячеслав Оголенко (ЕЦ), Віталій Другак (енергоремонтний підрозділ), Карина Цатурян (в/ч №3044) і Микола Праслов (пенсіонер). За підсумками змагань у командній першості команда КЛБ «Олімп» посіла 1-е місце. У своїх вікових категоріях золото завоювали Олена Кислиця (дистанція 21,097 км) і Віталій Другак (10 км).