Екоконтроль на ЮУАЕС: день за днем

Понеділок, 12 Березень, 2018 - 16:38

У лютому відділ охорони навколишнього середовища (ВОНС) ВП «Южно-Українська АЕС» здійснював планові обходи території ЮУАЕС і аудити системи екологічного менеджменту в підрозділах підприємства.

Минулого місяця фахівцями ВОНС проведено 9 обходів території проммайданчика атомної станції, за результатами яких видано 5 зауважень. Їх було усунуто в робочому порядку.

За звітний період проведено три внутрішні аудити системи екологічного управління в реакторних цехах №1 і №2, а також в управлінні інформації та громадських зв'язків. За підсумками аудитів підготовлено звіти.

У лютому було зроблено 588 вимірів на річці Південний Буг, у Ташлицькій водоймі-охолоджувачі, шламонакопичувачі ЮУАЕС. Фахівці відділу охорони навколишнього середовища Южно-Українського енергокомплексу констатують, що якість води у вказаних водних об'єктах, а також у Олександрівському водосховищі в зоні моніторингу Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС відповідає вимогам природоохоронного законодавства України. У межах норм і технологічні води ВП ЮУАЕС.

За даними ВОНС потягом звітного періоду відповідали сезонним кліматичним умовам південного регіону України і метеорологічні параметри в районі розташування ЮУАЕС. А результати спостережень стану довкілля в районі розташування ВП ЮУАЕС за весь період експлуатації підтверджують, що атомна електростанція не чинить істотного впливу на природне середовище регіону і є екологічно безпечним об'єктом для населення та довкілля.

 

Відділ охорони навколишнього середовища ВП ЮУАЕС