26-28 ЛЮТОГО ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕНЕРГОБЛОКУ №3 РАЕС

П'ятниця, 26 Січень, 2018 - 11:43

З метою реалізації права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, а також права на отримання повної та достовірної інформації про діяльність ядерного об'єкта, Рівненська АЕС повідомляє про громадське обговорення питання щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС у понадстроковий термін.

Основним документом, на підставі якого Державна інспекція ядерного регулювання України прийме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС (ВВЕР-1000), проектний термін якого завершився в грудні минулого року, є Звіт з періодичної переоцінки безпеки, який розробляється, у тому числі, з врахуванням результатів громадських обговорень, проведених у населених пунктах зони спостереження електростанції. Продовження терміну експлуатації атомних енергоблоків, за умови підтвердження регулюючим органом рівня їх безпеки, є визнаною світовою практикою та дозволяє зберегти існуючий рівень енергогенерації в країні.

Громадські слухання за участю фахівців Рівненської АЕС відбудуться:

  • 26 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Красновільської сільської ради для громади та представників Красновільської, Великоосницької, Куликовичівської, Гораймівської сільських рад та Колківської селищної ради.
  • 27 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Маневицької селищної ради для представників та громади Прилісненської, Комарівської, Оконської, Лісівської, Довжицької, Бутківської сільських рад та Маневицької селищної ради.
  • 28 лютого 2018 року о 14:00 в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» для представників та громади Старорафалівської, Заболоттівської, Любахівської, Лозківської та Половлівської сільських рад.

Письмові пропозиції, запитання щодо теми обговорення можна надсилати за адресою: Управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС, м. Вараш, 34400 або ж на електронну скриньку: pr@rnpp.atom.gov.ua. З більш детальною інформацією і матеріалами щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Рівненської АЕС.