У ВП ЮУАЕС пройшли колдоговірна та звітна профспілкова конференції

Четвер, 25 Січень, 2018 - 09:05

У ВП ЮУАЕС 23 січня пройшли колдоговірна та звітна профспілкова конференції. На порядок денний першої було винесено 4 питання. Обговорення розпочали з головного - підбили підсумки виконання колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ДП «НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік. У роботі конференцій взяли участь заступник директора Дирекції НАЕК «Енергоатом» з кадрів і соціальних питань Владислав Янішевський, голова Атомпрофспілки України Валерій Матов і заступник голови Атомпрофспілки - голова профспілкового комітету НАЕК Олексій Лич.

Під час зборів 245 делегатів від цехів і підрозділів Южно-Українського енергокомплексу заслухали доповідь генерального директора підприємства Володимира Лісніченка, який основні техніко-економічні показники роботи за минулий рік назвав успішними. Він зазначив, що 2017-й ознаменувався низкою трудових перемог колективу, перша з яких - заміна конденсатора турбіни енергоблока №2. Вона дозволила вивести другий «мільйонник» на рівень потужності 1050 МВт. «Южно-Українська станція серед інших вітчизняних АЕС у виконанні цих робіт була піонером, - підкреслив очільник підприємства. - Досвід, накопичений у процесі заміни конденсатора турбіни блока №2, було застосовано в аналогічних роботах на першому енергоблоці. У ремонтну кампанію 2017 року вдалося замінити дві третини конденсатора. Загалом, внаслідок комплексу заходів, виконаних у ППР-2017, сумарна потужність атомної станції сьогодні сягає 3050-3055 мегават. Завдяки роботі першого енергоблока на рівні потужності 101,5% цього року додатково вироблено 70,2 мільйона кіловат-годин електроенергії. Цей блок єдиний у компанії, який несе таке теплове навантаження».

У числі безумовних досягнень колективу в минулому році В.Лісніченко назвав установку робочого колеса в шахту третього гідроагрегату Ташлицької ГАЕС, а також завершення контролю корпусу та внутрішньокорпусних пристроїв реактора енергоблока №3, який виконано в рамках продовження його строку експлуатації. Значущий приклад втілення новаторських ідей і технічних рішень продемонстрували южно-українські фахівці й у процесі відновлення системи збудження генератора блока №2. Зокрема, під час ремонту було виконано унікальну роботу: підшипник №14 якоря збудника було переміщено на 1,5 метра.

У своїй доповіді генеральний директор зазначив, що практично з усіх напрямків колективного договору спостерігається позитивна динаміка. На 103,9% виконано план з виробітку електроенергії та на 104,6% - з її відпуску в Енергоринок. Упродовж 2017 року забезпечувалося фінансування першочергових потреб виробничого процесу та колективу. Зокрема, бюджетом зобов'язань забезпечено фінансування укладених договорів на придбання засобів індивідуального захисту, спецодягу та спецвзуття на суму 26,7 млн грн. Фактичне виконання цієї програми склало 28,3 млн грн. Як зазначив у свою чергу голова профспілкового комітету Южно-Українського енергокомплексу Сергій Снітков, «в минулому році за рахунок додаткового виділення коштів за статтею «Охорона праці» вдалося зняти багаторічну напруженість у частині забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту та спецодягом».

На колдоговірній конференції йшла мова не лише про досягнення колективу. У своїй доповіді керівник підприємства, зокрема, піддав критиці рівень оплати праці атомників, яка, незважаючи на певне збільшення, залишається низькою порівняно з промисловим сектором України. «Загальний темп зростання оплати праці в промисловості склав 26,6%, а промперсоналу станції - 16,8%, - конкретизував генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко. - При цьому середня заробітна плата в умовних одиницях за останнє десятиліття досягла найнижчого рівня». За словами керівника підприємства, низький рівень оплати праці атомників призвів до скорочення кількості прийнятого персоналу віком до 25 років, відсутності в молоді мотивації для працевлаштування на АЕС, до зростання кількості працівників, які звільнилися зі станції, не пропрацювавши й року, відтоку кваліфікованих фахівців, які переходять на вигіднішу оплату праці за кордоном. «На сьогодні зі станції звільнилися два начальники зміни реакторного цеху, провідний інженер управління реактором, два старші начальники зміни цеху теплової автоматики та вимірювань, інженери-технологи, дефектоскопісти, - навів невтішну статистику Володимир Лісніченко. - Якщо в попередні роки соціальний пакет підприємства містив надання житла, позик, гідну оплату праці, то нині за підсумками 2016-2017 років навіть останньою похвалитися не можемо. У зв'язку з цим я пропоную внести до протоколу конференції пункт, що передбачає підвищення заробітної плати персоналу компанії». Слід зазначити, що на сьогодні частка витрат на оплату праці атомників у структурі собівартості реалізованої продукції є найнижчою в порівнянні з іншими показниками та складає 11,8%.

Про гідну оплату праці працівників Енергоатома говорив і голова профкому ВП ЮУАЕС Сергій Снітков. У своїй доповіді про виконання колективного договору за 2017 рік і звіті щодо роботи профспілкового органу він також зупинився на інших ключових моментах. Зокрема, на підтримці трудової дисципліни, поліпшенні житлово-побутових умов фахівців енергокомплексу, а також на необхідності збільшення фонду грошових коштів, які могли б бути спрямовані на додаткове виділення позик працівникам підприємства для придбання квартир на вторинному ринку житла.

Не менш важлива роль у ВП ЮУАЕС відводиться також оздоровленню працівників і членів їх сімей. Не винятком став і 2017-й. Близько півтори тисячі представників колективу пролікувалися в оздоровчо-реабілітаційному комплексі «Іскра», майже дві тисячі разом з сім'ями відпочили на станційній базі «Дружба», 580 осіб з числа персоналу за результатами медогляду отримали путівки до санаторіїв України. Пріоритет надавався фахівцям, умови праці яких належать до категорії шкідливих і особливо шкідливих.

Заслухавши звіти адміністрації та профспілкового комітету, делегати конференції зазначили, що колективний договір за 2017 рік, в основному, виконано. У той же час представники Южно-Українського енергокомплексу зосередили увагу на необхідності продовження роботи в частині тих пунктів документа, які з різних причин були реалізовані не в повному обсязі.