На ЮУАЕС відбулася позачергова конференція трудового колективу

Четвер, 28 Вересень, 2017 - 15:14

У ВП «Южно-Українська АЕС» 27 вересня пройшла позачергова  конференція трудового колективу. На порядок денний було винесено 2 питання. Перше стосувалося пролонгації колективного договору НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік. У другому йшлося про критичну ситуацію, що склалася в зв'язку із затримкою зростання заробітної плати працівників компанії відповідно до основних макроекономічних показників  економічного розвитку України на 2017 рік.

Заслухавши виступи виконувача обов'язків генерального директора ВП ЮУАЕС Володимира Богатчука, голови профспілкового комітету підприємства Сергія Сніткова, профспілкових активістів і керівників підрозділів, делегати конференції доручили профспілковому комітету ДП «НАЕК «Енергоатом» звернутися до Президента компанії з пропозицією прийняти спільне рішення адміністрації та профспілкового комітету про продовження строку дії Колективного договору на 2018 рік.

З метою недопущення соціальної напруженості в колективах атомних станцій України постановою конференції трудового колективу ВП ЮУАЕС профспілковому комітету НАЕК спільно з адміністрацією компанії також доручено в найкоротші терміни звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання тарифів у сферах енергетики та комунальних послуг, для невідкладного розгляду питання про підвищення тарифу на електроенергію для ДП «НАЕК «Енергоатом» з врахуванням першочергових витрат на підвищення безпечної експлуатації енергоблоків і встановлення справедливого співвідношення темпів зростання заробітної плати працівників компанії до темпів зростання заробітної плати в промисловості України.

Обидва пункти постанови делегатами конференції були прийняті одноголосно.