Калейдоскоп спортивних перемог южноукраїнських спортсменів. Вересневий випуск

Середа, 13 Вересень, 2017 - 14:11

ШАШКИ-64

Двоє южноукраїнців - міжнародний майстер, випускник секції шашок спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС В'ячеслав Новицький і тренер-викладач секції шашок «Олімпу» Геннадій Мітченко - в складі збірної України взяли участь у особисто-командному Чемпіонаті Світу з шашок-64. За підсумками змагань збірна України в командному турнірі завоювала третє місце в бліці, ставши бронзовим призером командного Чемпіонату Світу, 5-у сходинку п'єдесталу в класиці та 6-у - в рапіді. У особистій першості В.Новицький посів 8 місце в класиці та в бліці.

Чемпіонат Світу з шашок-64 проходив з 24 серпня по 2 вересня в болгарському селищі Кранево. У ньому взяли участь понад 300 шашкістів з 20 країн у різних вікових категоріях: юнаки, юніори, молодь, ветерани та юні надії.

У складі збірної України, крім В.Новицького та Г.Мітченка, в змаганнях брали участь міжнародні майстри харків'янин Олег Шапунов і вінничанин Денис Шкатула, а також майстер спорту України з Запоріжжя Богдан Панченков.

На фото зліва направо: Богдан Панченков, В'ячеслав Новицький, Олег Шапунов і Геннадій Мітченко.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

З 5 завойованими медалями завершили юні южноукраїнці з секції спортивного орієнтування спорткомплексу «Олімп» Всеукраїнський турнір зі спортивного орієнтування «Кубок Одеси». Він став для них першим стартом після літніх канікул і розглядається як етап підготовки до Чемпіонату України, який пройде в Києві 22-25 вересня.

Одеса приймала учасників турніру 24 і 28 серпня. Змагання зібрали 434 представника з Одеської, Миколаївської, Київської, Запорізької, Сумської, Кіровоградської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей і республіки Молдова.

Переможцями змагань по сумі 3-х днів стали южноукраїнці Єлизавета Гуценко (група Ж-18), Лілія Овчаренко (Ж-14) і Владислав Гончарук (М-14). Срібними призерами турніру стали Вадим Свидницький (М-12) і Анастасія Панкова (Ж-12).