Екоконтроль на ЮУАЕС: день за днем

Четвер, 10 Серпень, 2017 - 10:35

У липні відділ охорони навколишнього середовища (ВОНС) ВП «Южно-Українська АЕС» здійснював планові обходи території ЮУАЕС, аудити системи екологічного менеджменту, а також виконував контроль дотримання природоохоронного законодавства підрозділами підприємства.

Фахівці ВОНС провели 12 обходів території проммайданчика атомної станції, за результатами яких видали 39 зауважень. Їх усунуто в робочому порядку.

За звітний період аудити систем екологічного управління здійснено в турбінному цеху №1 і цеху теплової автоматики та вимірювань ВП ЮУАЕС.

За минулий місяць було проведено дослідження якості води Ташлицької водойми-охолоджувача, Олександрівського водосховища в зоні моніторингу Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС, а також технологічних вод ВП ЮУАЕС. Фахівці ВОНС констатують: у цілому якість води в цих водоймах відповідає вимогам природоохоронного законодавства України.

Метеорологічні параметри в районі розташування ЮУАЕС у цілому відповідають сезонним кліматичним умовам південного регіону України.

У липні фахівцями відділу охорони навколишнього середовища виконано також інструментальний контроль стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря. У звітах, підготовлених за його підсумками, зазначено: перевищень дозволеного викиду забруднюючих речовин не було, концентрація інгредієнта, що визначався, не перевищувала показника гранично допустимого викиду.

Екологічний стан підрозділів ВП ЮУАЕС задовільний.