Президента Енергоатома та генерального директора Южно-Українського енергокомплексу нагороджено медаллю «За жертовність і любов до України»

Понеділок, 7 Серпень, 2017 - 09:48

Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет своїм указом нагородив президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та генерального директора Южно-Українського енергокомплексу Володимира Лісніченка медалями «За жертовність і любов до України». Таким чином голова Української православної церкви Київського патріархату відзначив особистий внесок Юрія Недашковського та Володимира Лісніченка у волонтерську допомогу українським військовим, які боронять Україну в зоні проведення антитерористичної операції. Нагороди урочисто вручив ієромонах Київського Свято - Михайлівського Золотоверхого монастиря отець Михаїл, який зазначив: «Коли Святіший засновував цю нагороду він казав, що пройдуть швидко ці важкі роки, але та єдність, яка запанувала у народі, назавжди збережеться у нашій пам’яті».

Довідково. Медаль «За жертовність і любов до України» - відзнака Української православної церкви Київського патріархату. Нагороду було засновано 2 січня 2015 року. Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертву під час Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України.