В Енергоатомі проводять другий постсертифікаційний аудит інтегрованої системи управління

Понеділок, 10 Січень, 2022 - 16:37

Енергоатом почав проходити другий наглядовий аудит інтегрованої системи управління (перший відбувся 2020 року).

Впровадження і функціонування дієвої інтегрованої системи управління діяльністю експлуатуючої організації зумовлене вимогами МАГАТЕ й Держатомрегулювання. Сертифікація інтегрованої системи управління за міжнародними стандартами ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2004 «Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування» й ISO 45001:2018 «Система управління охороною здоров’я і безпекою праці» є необхідною для підтримки статусу Компанії на міжнародному ринку.

Наявність сертифікованої ІСУ підвищує репутацію та конкурентоспроможність Компанії, а також сприяє більш активній участі Енергоатома в міжнародних проєктах, адже західні партнери здебільшого надають перевагу організаціям, які мають вищезазначені сертифікати.

Інтегровану систему управління НАЕК «Енергоатом» як єдиної юридичної особи сертифікували 2016 року, в 2017-му та 2018-му були проведені постсертифікаційні, або наглядові, аудити – для підтвердження, що сертифікована ІСУ продовжує відповідати міжнародним стандартам. Саме так виглядає обов’язкова «схема» цих аудитів: раз на три роки безпосередньо сертифікація та два її щорічних підтвердження.

2019 року Компанія успішно пройшла ресертифікаційний аудит, відтак  у 2020-му і зараз – наглядові аудити. Цього разу процедуру проводить компанія ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сістемс», яка є представником в Україні міжнародного сертифікаційного органу ЕООД «ТЮФ НОРД Болгарія».