НАЕК «Енергоатом» бере участь у міжнародній виставці World Nuclear Exhibition

Вівторок, 30 Листопад, 2021 - 12:23

З 30 листопада до 2 грудня 2021 року у Парижі (Франція) проходить міжнародна виставка атомної промисловості World Nuclear Exhibition (WNE-2021), організаторами якої виступають Французька асоціація ядерної промисловості (GIFEN) і RX France. Виставку відвідають представники більш ніж 600 компаній із понад 30 країн. Від НАЕК «Енергоатом» у заході беруть участь т.в.о. президента Компанії Петро Котін та директор з міжнародного співробітництва Тарас Токарський.

Тема цьогорічної виставки: «Атомна промисловість – ключовий партнер низьковуглецевого суспільства у відповідальному майбутньому». На переконання організаторів заходу, глобальна ядерна промисловість як ніколи раніше має відігравати значну роль у досягненні цілей Паризької кліматичної угоди – боротьби зі зміною клімату і розвитку стійкого низьковуглецевого майбутнього.

У рамках виставки провідні компанії з усього світу продемонструють свої новітні досягнення й обговорять найактуальніші завдання галузі, зокрема щодо спорудження та експлуатації атомних станцій, радіаційної безпеки, поводження з радіоактивними відходами і відпрацьованим ядерним паливом, виведення з експлуатації та демонтажу ядерних об'єктів. Окрему увагу під час виставки буде приділено новим технологіям і концепціям, включаючи малі модульні реактори, вдосконалені реактори, виробництво й використання водню тощо.

Протягом наступних днів делегація НАЕК «Енергоатом» планує відвідати виставкові стенди Франції, США, Великої Британії, Південної Кореї та інших країн і провести низку двосторонніх зустрічей з ключовими компаніями-партнерами (Westinghouse, EDF, Framatome, Cameco, Urenco тощо).

Крім того, керівник НАЕК «Енергоатом» візьме участь у панельній сесії, присвяченій розвитку інноваційних технологій, а також їхній ролі в декарбонізації, забезпеченні добробуту населення та сталого економічного розвитку. У дискусіях братимуть участь керівники компаній Westinghouse, Orano, CEZ та генеральний директор Всесвітньої ядерної асоціації (WNA).

Для довідки: Перша виставка WNE в Парижі відбулась у 2014 році. На сьогодні вона є найбільшою міжнародною торгово-промисловою подією, яка присвячена питанням розвитку та функціонування атомної енергетики.