Енергоатом представлений в українському павільйоні на всесвітній виставці Експо-2020

Середа, 6 Жовтень, 2021 - 15:13

На всесвітній виставці Експо-2020, яка проходить у Дубаї (ОАЕ) під загальною назвою «Об’єднуючи розуми, створюємо майбутнє», з-поміж 190 країн світу бере участь і Україна, й НАЕК «Енергоатом» представлена в українському павільйоні.

Через пандемічні обмеження виставка була відтермінована, внаслідок чого її урочисте відкриття відбулося тільки зараз, на початку жовтня 2021-го. У складі української делегації Енергоатом представили головний консультант президента Компанії Олександр Моцик і директор з міжнародного співробітництва Тарас Токарський.

4 жовтня під час українсько-еміратського бізнес-форуму, присвяченого  енергетиці й інноваціям, пан Моцик презентував Енергоатом через тему чистої ядерної енергії для сталого розвитку та підкреслив роль Компанії в декарбонізації економіки держави. Він зазначив, що Національна стратегія низьковуглецевого розвитку та Енергетична стратегія України до 2035 року визначають атомну енергетику як одне з найбільш економічно доцільних та ефективних низьковуглецевих джерел енергії.

Представники Енергоатома також відвідали організовану владою Дубая виставку Wetex Dubai Solar Show, яка є ідеальною платформою для демонстрації інноваційних технологічних досягнень та обговорення останніх тенденцій, пов’язаних з енергетикою, збереженням прісної води, економією природних ресурсів і створенням сталого середовища. На цьому заході місцеві та міжнародні компанії й організації мають змогу ділитися досвідом, демонструвати свої продукти і послуги та обмінюватися найкращими практиками й досвідом з експонентами з усього світу.

Під час двосторонніх зустрічей представники НАЕК «Енергоатом» ознайомили учасників виставки з ключовими інвестиційними проєктами в атомній галузі України, зокрема щодо оновлення атомного парку держави за підтримки міжнародних партнерів.