У спорткомплексі Южно-Української АЕС відбувся Всеукраїнський баскетбольний турнір на призи ППО ДП «НАЕК «Енергоатом»

Четвер, 30 Вересень, 2021 - 12:40

У ігровій залі спортивного комплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС з 24 по 26 вересня змагалися 9 команд зі спортивних закладів Харкова, Миколаєва, Одеси, Херсона та Южноукраїнська. Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н. проходив на спортивній базі Южно-Українського енергокомплексу за фінансової підтримки профспілкової організації (ППО) Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» вже третій рік поспіль.

Рівень підготовки та спортивної майстерності юних баскетболістів, які брали участь у турнірі, був доволі високим, адже більшість учасників змагань – вихованці спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву – СДЮСШОР.

Місто енергетиків на цих змаганнях було представлене двома юнацькими командами СК «Олімп» ВП ЮУАЕС під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України з баскетболу Тетяни Олексієнко. Незважаючи на досить високу спортивну конкуренцію, южноукраїнські спортсмени змагалися на рівних з усіма командами.

Після 4 зіграних ігор у своїй підгрупі команда «Южноукраїнськ-1» отримала право боротися за вищі нагороди турніру.

Матч за 3 місце з досвідченою командою з м. Одеса (СДЮСШОР ім. М. Литвака) южноукраїнські хлопці, на жаль, програли. Але ця поразка тільки об’єднала їх у прагненні рухатися далі до майбутніх перемог, тож бажаємо юним баскетболістам з міста-супутника ЮУАЕС наснаги та спортивних успіхів!

Призери та учасники 3-го традиційного Всеукраїнського турніру з баскетболу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н. на призи ППО ДП «НАЕК «Енергоатом»:

1 місце – СДЮСШОР (м. Миколаїв)

2 місце – БК «Політехнік» (м. Харків)

3 місце – СДЮСШОР ім. М. Литвака (м. Одеса)

4 місце – Южноукраїнськ-1

5 місце – БК «Херсон»

6 місце – БК «Херсон 2»

7 місце – БК «Миколаїв 2»

8 місце – БК «Миколаїв 3»

9 місце – Южноукраїнськ-2