Українські атомники завоювали золото і срібло Спартакіади працівників промисловості та транспорту

Середа, 22 Вересень, 2021 - 10:31

Спортсмени Енергоатома продовжують успішні виступи на всеукраїнських спортивних змаганнях. Збірна команда Атомпрофспілки на XXVI Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яка пройшла у селищі Коблево Миколаївської області, була представлена працівниками всіх чотирьох АЕС України. Очолював її керівник профспілкової організації Хмельницької АЕС, голова ЦФСК «Атом України» Михайло Гук. З тридцяти спортсменів-атомників 15 представляли Южноукраїнську АЕС.

Змагання проходили з семи видів спорту – настільного тенісу, шахів, гирьового спорту, шашок, армреслінгу, волейболу та футзалу. Загалом у них взяли участь понад 200 спортсменів, які представляли збірні команди десяти Всеукраїнських профспілок.

До підготовки виступів на Спартакіаді з різних видів спорту були залучені штатні та громадські тренери.

За підсумками змагань відмінні результати показали атомники Запорізької АЕС: Олена Криволапова з управління соціальних програм завоювала перше місце у шахах, Сергій Чулков з електроцеху (233 підйоми у категорії — понад 90 кг) та Дмитро Бандурович з служби фізичного захисту (212 підйомів у категорії — до 90 кг) здобули перше місце у змаганнях з гирьового спорту, а Володимир Семенов з експлуатаційного підрозділу ЗАЕС отримав бронзу з армреслінгу у ваговій категорії понад 90 кг. Його колега з ЮУАЕС Максим Сінкевич став срібним призером змагань у ваговій категорії до 80 кг. Змагатися з атлетами команд металургів та авіаторів у турнірах з армреслінгу, в складі яких чемпіони світу та України, команді атомників було непросто. У командному заліку наша збірна виборола п’яте місце.

Успішні виступи у особистому заліку дозволили принести в скарбничку збірної Енергоатома і Атомпрофспілки золото у командному заліку у гирьовому спорті і срібло у шахах.