В Енергоатомі провели День відкритих дверей для дітей

П'ятниця, 3 Вересень, 2021 - 16:43

НАЕК «Енергоатом» теж відзначила початок нового навчального року – в п’ятницю, 3 вересня 2021 року, Компанія відчинила свої двері для дітей працівників.

Познайомитися з Енергоатомом прийшли школярі різного віку – і першачки, і ті, хто вже у старших та навіть випускних класах. Для всіх присутніх фахівці відділу по роботі з громадськістю Департаменту з комунікацій НАЕК «Енергоатом» провели інтерактивну екскурсію з ігровими елементами.

Діти мали нагоду дізнатися, звідки в наших домівках береться світло, як працюють атомні електростанції, чому атомна генерація стабільно й потужно виробляє екологічно чисту енергію. Вони переглянули тематичний мультфільм і протестували роботу інформаційного терміналу, обладнаного системою мультитач.

За допомогою окулярів віртуальної реальності школярі побачили, який вигляд з висоти пташиного польоту має найбільша в Європі атомна станція – Запорізька АЕС, яка працює шістьма енергоблоками. Фахівці розповіли екскурсантам, яким чином функціонує таке велике підприємство, та продемонстрували, як виглядає справжній атомний реактор.

«Дітям дуже важливо знати, що їхні батьки займаються корисною для України та всього світу справою, – розповіла начальник відділу по роботі з громадськістю Департаменту з комунікацій Рената Яресько. – Сьогодні вони переконалися в цьому на власні очі. Треба було бачити захват у цих очах! Адже це – не просто атомна станція та її реактори з висоти пташиного польоту, не просто мультитач і анімація, а велика праця тисяч людей, до якої залучені їхні батьки».

Після загальної частини екскурсії батьки дітей провели їм індивідуальні екскурсії, показавши свої робочі місця в Компанії. Діти розійшлися по домівках сповнені нових знань про атомну енергетику, вражень від почутого та побаченого, а також з подарунками від НАЕК.