Візитівка Южно-Української АЕС стала родзинкою проєкту відомої фотографки

Вівторок, 20 Липень, 2021 - 17:39

Візитівка Южно-Української АЕС - мозаїка, що прикрашає адмінбудівлю станції - потрапила в об’єктив відомої фотографки Слави Посєдай. 20 липня фотографка з Миколаєва завітала на пристанційний майданчик ЮУАЕС щоб зробити фото для свого проєкту. У ньому вона зібрала найкращі та найяскравіші мозаїки Миколаївщини.

За словами Слави Посєдай, цей вид монументального мистецтва належить до таких, що зникають, адже такі об’єкти з часом руйнуються: «Завдання проєкту - показати людям цю красу, привернути увагу до цієї чарівної місцевості. Композиція на атомній станції стане родзинкою у справжній скарбниці мозаїк нашої області, адже вона найяскравіша та найкраще зберіглася. У вересні ми плануємо виставку у Миколаєві».

В рамках проєкту його творча бригада фотографувала у різних містах та містечках Миколаївщини. Завдяки порадам місцевих жителів такі об’єкти знайшлися майже у кожному райцентрі.

Несанкціонована зйомка біля Южно-Української АЕС заборонена. Відповідний знак встановлений перед в’їздом на міст через Ташлицьку водойму-охолоджувач. Та фотографка погодила свою зйомку з службою фіззахисту тож їй надали можливість реалізувати свій задум.