КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

Вівторок, 6 Липень, 2021 - 08:51

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Вихованець спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС Микита Шульга став чемпіоном у ваговій категорії до 52 кг III літньої Гімназіади України з греко-римської боротьби серед школярів, яка проходила з 1 по 3 липня в м. Хмельницький.

Гімназіада зібрала понад 250 юних борців з усіх куточків країни, які боролися на борцівських килимах за звання кращого у своїх вагових категоріях.

Микита впевнено отримав п'ять перемог над своїми суперниками і увійшов до збірної України. 11-18 вересня в м. Белград (Сербія) він у складі збірної захищатиме честь країни на Всесвітніх Іграх школярів.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Команда з семи спортсменів ККСС «Олімп» ВП ЮУАЕС і двох тренерів-викладачів взяла участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування та поповнили скарбничку досягнень 11-ма завойованими медалями.

Турнір проходив у с. Шульговка Дніпропетровської області з 1 по 4 липня. У ньому взяли участь понад 100 спортсменів з 6 регіонів України - Полтавської, Дніпропетровської, Миколаївської, Запорізької, Сумської та Київської областей.

Южноукраїнські спортсмени-орієнтувальники були єдиною командою, яка представляла Миколаївську область. У особистому заліку перші місця посіли Владислав Балог (група М-16, нічний старт і за сумою 3-х днів), Вадим Янголь (група М-14, за сумою 3-х днів), Дмитро Качиян (група М-12, за сумою 3-х днів), Олександр Свідніцький (група М-10, за сумою 3-х днів). 2-і місця - в Олега Драгомощенка (група М-14, за сумою 3-х днів і нічний старт), Льва Синиці (група М-10, за сумою 3-х днів), Ірини Бінюк (група Ж-21, за сумою 3-х днів), Лесі Свідніцької (група Ж-40, нічний старт і за сумою 3-х днів).

П'єдестал пошани призерів Гімназіади України у ваговій категорії до 52 кг,  1 місце – южноукраїнський спортсмен Микита Шульга
Микита Шульга зі своїми наставниками – тренерами-викладачами ККСС «Олімп» ВП ЮУАЕС Б.Карая та Д.Чебановим
Команда юних орієнтувальників ККСС «Олімп» ВП ЮУАЕС (зліва направо): Лев Синиця, Леся Свідніцька, Владислав Балог, Дмитро Качиян, Олександр Свідніцький, Вадим Янголь, Платон Галітко, Богдан Головченко, Ірина Бінюк