Команда Енергоатома тріумфує в Болгарії

Середа, 30 Червень, 2021 - 09:44

Понад 20 нагород та Кубок за друге загальнокомандне місце завоювала збірна Енергоатома на 17-му Міжнародному фестивалі робітничого спорту, що пройшов у болгарській Варні.

За підтримки Атомпрофспілки до складу спортивної делегації НАЕК «Енергоатом» увійшли 44 представники Компанії з усіх атомних станцій України – Запорізької, Рівненської, Хмельницької та Южно-Української.

Вперше чемпіоном фестивалю стала «атомна» жіноча збірна з пляжного волейболу, яка впевнено переграла своїх болгарських суперниць. Чоловіча ж збірна з пляжного волейболу здолала більш складний шлях до перемоги, та все ж виборола золото: у драматичному поєдинку в третій вирішальній партії наші хлопці перебороли болгарську команду і також вперше стали чемпіонами фестивалю.

Збірна команда українських атомників з плавання стала тріумфатором першого дня фестивалю, вигравши 6 золотих та 2 срібні медалі. Не менш вражаючий результат у нашої збірної з гирьового спорту – три золоті медалі.

А стрітбольна команда з Вараша, міста-супутника Рівненської АЕС, отримала «срібло». Також срібні нагороди у  парному жіночому розряді в турнірі з пляжного тенісу отримали енергодарки Олена Вялова й Наталія Радченко.

Бронзу з мініфутболу вибороли южноукраїнські атомники.

У шахових змаганнях перемогу здобула жіноча пара – енергодарка Олена Криволапова та нетішинка Вікторія Сафронова. Золото виборола і чоловіча команда атомників-шахістів у складі енергодарців Романа Івануха, Едуарда Ковальова та Костянтина Криволапова. В особистих турнірах золоті медалі отримали Костянтин та Олена Криволапови.

Спортивне свято тривало з 23-го по 27 червня у комплексі Святих Костянтина та Олени – на одному з найстаріших морських курортів Болгарії. Загалом у фестивалі взяли участь 800 спортсменів із семи країн світу – України, Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Мексики, Румунії та Сербії.