Южноукраїнські школярі отримали заслужені нагороди

П'ятниця, 11 Червень, 2021 - 09:45

В Інформаційному центрі «Імпульс» 8 червня свої заслужені нагороди отримали фіналісти та призери традиційного Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Авторитетне журі, до складу якого входили представники НАЕК «Енергоатом», Українського ядерного товариства, викладачі профільних закладів вищої освіти, а також Національної академії наук України, високо оцінило творчі доробки юних южноукраїнців: Гран прі - у ліцеїста Кирила Малаховського та третє місце - у десятикласниці ЗОСШ №2 Карини Шевченко. Є цікавим той факт, що представники одного зі спонсорів конкурсу – Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергобезпека Груп», вивчаючи реферати, склали свій власний рейтинг переможців. Карина Шевченко та Кирило Малаховський також посіли у ньому аналогічні думці основного журі високі місця.

Фіналісти та призери конкурсу отримали подарунки не тільки від офіційних організаторів конкурсу, але й від спонсорів: сучасні гаджети, рюкзаки та іще багато приємних та корисних речей, які допомагають сучасній молоді жити веселим та цікавим життям.

Призи також отримали наставники переможців – викладач біології Южноукраїнського професійного ліцею Олена Мітченко та інженер першої категорії управління інформації та громадських зв’язків Влада Тішкова.

Юних переможців привітав голова журі першого етапу конкурсу Андрій Гришан: «Я вважаю вас всіх переможцями, і ваші реферати взагалі гідні всіх кращих місць. Вітаю вас! Молодці! Впоралися, написали хороші роботи. Що побажати? Не зупиняйтеся на досягнутому! Прагніть більшого, домагайтеся поставлених цілей. Ви бачите, у вас все виходить».

«Ви всі для нас переможці, ми готові й надалі працювати з вами і з вашими однокласниками. Радіємо тому, що ви задали такий рівень! Я вам бажаю, щоб ви знайшли своє майбутнє в атомній галузі, вступили до профільних ЗВО», - зазначила Олена Вторая, заступник голови ВП ГО УкрЯТ у м.Южноукраїнську.

Від імені учасників володар Гран-прі Кирило Малаховський подякував всій великій команді, яка підготувала і провела конкурс. «Хочу закликати дітей брати участь в цьому конкурсі. Це дуже круто для тих, хто хоче розбиратися в атомній енергетиці, і для тих, хто хоче тільки починати розбиратися в атомній енергетиці», - сказав Кирило.