Відбулася зустріч керівництва НАЕК «Енергоатом» з послами країн G7 та керівником місії ЄС в Україні

Четвер, 3 Червень, 2021 - 16:54

Учора, 2 червня 2021 року, відбулася зустріч керівництва НАЕК «Енергоатом» з послами країн Великої сімки (G7) та керівником місії ЄС в Україні.

Під час зустрічі т.в.о. президента Енергоатома Петро Котін ознайомив керівників дипломатичних місій з поточною ситуацією на підприємстві. Особливу увагу було зосереджено на важливій ролі Компанії як найбільшого виробника  електроенергії в Україні (51%), а також у контексті гарантування економічної та енергетичної безпеки країни. Зокрема, було відзначено, що наразі Компанія досягла суттєвого прогресу в частині диверсифікації постачання ядерного палива на АЕС України і продовжує дотримуватися цього курсу, який повністю відповідає Європейській стратегії енергетичної безпеки.

Серед найважливіших тем, розглянутих у рамках дискусії з керівниками дипломатичних місій, були питання, пов’язані з процесом корпоратизації Компанії, станом безпеки та модернізації українських АЕС, а також перспективними проєктами, що їх наразі реалізовує НАЕК «Енергоатом». Посли країн G7 та ЄС привітали зусилля Компанії з підвищення її ефективності, висловили підтримку реалізації планів розвитку Компанії та подоланні існуючих викликів. 

Сторони домовилися надалі пітримувати обмін актуальною інформацією як у багатосторонньому, так і у двосторонньому форматах.