На ЮУАЕС проходять практику учні Южноукраїнського професійного ліцею

П'ятниця, 19 Лютий, 2021 - 08:53

На Южно-Українській АЕС проходять практику учні місцевого професійного ліцею. З виробничим процесом у цеху водо-каналізаційного господарства та теплових мереж, будівельно-монтажному управлінні і автотранспортному господарстві знайомляться майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів та електрозварники.

У ВП ЮУАЕС придивлятись до майбутніх працівників починають ще під час їхнього навчання. Щорічно атомна електростанція приймає на практику чимало студентів за тристоронніми угодами, домовленостями з вищими навчальними закладами, індивідуальними запитами та гарантійними листами.

Наразі в автотранспортному господарстві Южно-Української АЕС проходять практику одразу дві групи ліцеїстів. Для електрозварників це перше знайомство з підприємством. Незважаючи на те, що нещодавно у ліцеї суттєво оновилась матеріально-технічна база і навіть з’явилась сучасна лабораторія зварювальних робіт, набуття перших професійних навичок відбувається саме під час знайомства з виробничим процесом на підприємстві та спілкування з наставниками.

Через COVID-19 кількість практикантів скоротилась майже втричі. У 2020 році взяти участь у виробничому процесі на підприємстві мали змогу лише 84 студенти. В управлінні кадрів ВП ЮУАЕС кажуть, є надія на те, що коронавірусна пандемія потроху відступатиме і ситуація налагодиться. Цьогоріч вже укладені угоди щодо проходження практики студентами профільних навчальних закладів, зокрема, Вінницького, Київського, Одеського політехів.