Діючі та потенційні керівники ЮУАЕС навчалися лідерству

Четвер, 18 Лютий, 2021 - 15:19

Діючі та потенційні керівники вищої і середньої ланок управління Южно-Української АЕС пройшли дистанційне навчання за темою «Лідерство в атомній енергетиці». Семінар, організований регіональним центром ВАО АЕС спільно з ВП «Рівненська АЕС» та ВП «Хмельницька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» проходив 8-12 лютого в режимі відеоконференції.

Як розповіла представник регіонального центру ВАО АЕС на ЮУАЕС Наталія Буханько, на южно-українському майданчику такий семінар в звичайному форматі проходив у лютому 2020 року. Від ВП ЮУАЕС у ньому взяв участь 31 фахівець. «Звичайно, це менше, ніж кількість людей, яких насправді потрібно навчати за цією тематикою, - вважає Наталія Буханько, - тому цього разу, окрім офіційних учасників – представників служби аналізу безпеки (САБ) Аркадія Второго, служби головного технолога (СГТ) Дмитра Агафонова і начальника зміни черги АЕС Олексія Феофентова  до семінару долучилися психологи та інструктори навчально-тренувального центру (НТЦ)».

Тематика навчального курсу була досить широка і розкривала різні сторони питання, що обговорювалося.

Один з учасників семінару - провідний інженер-технолог відділу теплогідравлічних розрахунків (ВТР) САБ Аркадій Второй поділився своїми враженнями:

- Дуже радий, що випала нагода взяти участь у семінарі. В процесі навчання було детально розкрито і донесено поняття лідерства, як лідери сприяють підвищенню ефективності роботи на місцях і виробничої діяльності в цілому та як впливають на безпеку в кінцевому підсумку.

Важливо розуміти, що лідером може бути будь-який працівник, незалежно від його посади. Він, насамперед, має бути професіоналом своєї справи. З висоти своїх знань, кваліфікації і досвіду лідер здатний надихати та спонукати колег і підлеглих до правильних самостійних рішень і дій. Він взаємодіє з оточуючими людьми, мотивуючи та формуючи їх поведінку з метою прагнення до досконалості. Лідер формує гармонійну атмосферу, розвиває свій колектив, наставляє, розкриває потенціал своїх працівників. У результаті виховуються нові лідери.

Поняття лідерства - це не щось ефемерне, складне або просто деклароване. Думаю, що багато людей в своєму житті стикалися з такими лідерами, які крім того, що були професіоналами своєї справи, вели за собою, підтримували та направляли в роботі, дозволяли пробувати свої сили і помилятися, тим самим розвиваючи людину, допомагаючи стати професіоналом.

Як було зазначено в перебігу семінару: «Лідер + менеджер (дві сторони однієї медалі) = гарний керівник». Такі лідери створюють сприятливе середовище в будь-якій сфері діяльності, що позитивно впливає на якість роботи і показники. Стосовно нашого підприємства, якість роботи, безумовно, впливає на безпечну експлуатацію, а саме це і є головною метою атомників.