Протидія корупції

На сучасному етапі формування і становлення України як незалежної, демократичної та правової держави, корупція є особливо небезпечне явище, оскільки вона підриває авторитет демократичних інститутів держави, гальмує хід економічних реформ, зневажає законні права та інтереси громадян, негативно впливає на моральний стан суспільства.

Корупція загрожує національній безпеці та суспільному ладу нашої держави, підриває довіру громадян до влади, ускладнює відносини ВП ЮУАЕС c партнерами.

Поширення корупції в усіх ланках державної влади стало однією з причин трагедій, доконаних в Києві взимку 2014 року, після чого подолання і ліквідація даного злочинного явища визнані керівництвом країни пріоритетним завданням.

ВП ЮУАЕС, як підрозділ найбільшого енергогенеруючого державного підприємства України, постійно знаходиться в зоні підвищеної корупційної небезпеки, заявляє про недопущення застосування корупційних схем в атомній енергетиці.

З огляду на викладене вище, а також масштаби зростання даного злочинного явища в країні, керівництво ВП ЮАУЕС одним зі своїх пріоритетних завдань вважає ліквідацію передумов для виникнення будь-яких проявів корупції в нашому підрозділі.

 

СКРИНЬКА ДОВIРИ

antikor@sunpp.atom.gov.ua 

+38 (05136) 4-26-23