Запрошує «Вдохновение»

П'ятниця, 16 Серпень, 2019 - 14:28

Народний ансамбль бального танцю «Вдохновение», який багато років працює на базі Палацу культури ВП ЮУАЕС «Енергетик», запрошує майбутніх зірочок віком від 4-х років зануритися у казку грації та пластики. Тут чекають на всіх бажаючих!

Збори колективу відбудуться 1 вересня о 19:00 у концертній залі ПК «Енергетик».

Оперативний персонал ЮУАЕС проходить курс навчання з надання першої долікарської допомоги

П'ятниця, 16 Серпень, 2019 - 14:03

На Южно-Українській АЕС для оперативного персоналу реакторного цеху №1 (РЦ-1) на базі навчально-тренувального центру вперше організовано навчальний курс з надання першої долікарської медичної допомоги. З 12 по 23 серпня майже 30 осіб (6 груп) освоюють комплекс термінових заходів, спрямованих на порятунок життя людини в критичній ситуації. Заняття проводить інженер управління виробничо-технічної комплектації ЮУАЕС, лідер команди южноукраїнських рятувальників-волонтерів Андрій Дікусар.

Літній відпочинок ветеранів Южно-Української АЕС

П'ятниця, 16 Серпень, 2019 - 09:55

Колишні працівники Южно-Української АЕС, які перебувають на заслуженому відпочинку і є членами профспілки атомної станції та сплачують профспілкові внески, активно користуються можливістю відпочити і оздоровитися. Так, за даними Ради ветеранів Южно-Української АЕС, у період з жовтня минулого  року по серпень нинішнього оздоровились і відпочили за профспілковими  путівками 156 пенсіонерів. З них 57 ветеранів поправили своє здоров’я у санаторіях України, 76 відпочили на морському узбережжі і 27 обрали базу літнього відпочинку «Дружба», яку утримує ЮУАЕС.

Блок №3 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

Четвер, 15 Серпень, 2019 - 16:13

Дайджест ППР на 15 серпня

Южноукраїнці на крос-триатлоні «Energy sprint triatlon»

Четвер, 15 Серпень, 2019 - 14:20

Спортсмени ВП ЮУАЕС взяли участь у другому крос-триатлоні «Energy sprint triatlon». Змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя та підтримки позитивного іміджу НАЕК «Енергоатом» і атомної енергетики загалом.

Новини НАЕК "Енергоатом"

Робота українських АЕС – вигадані загрози та реальні надбання

Середа, 31 Липень, 2019 - 10:06

У зв'язку з поширенням у медіа недостовірної інформації з боку «експертів» стосовно діяльності НАЕК «Енергоатом» повідомляємо наступне.

Енергоатом став партнером Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу

Вівторок, 30 Липень, 2019 - 10:34

НАЕК «Енергоатом» і Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство, метою якого є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Офіційне підписання відбулось за участі президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та фінансового директора Organic Systems - голови Виконавчого комітету UNIC Івана Сакаля і голови Секретаріату UNIC Гаяне Каракашян в офісі Енергоатома 29 липня 2019 року.

Юрій Недашковський про те, як промислових споживачів було відрізано від дешевої атомної електроенергії

Четвер, 18 Липень, 2019 - 11:10

Виступ президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського на круглому столі, проведеному Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на тему: «Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики», який відбувся 16 липня 2019 року. 

Підписатися на Front page feed