Теленовини ЮУАЕС від 16 11 18 Повний випуск

Субота, 17 Листопад, 2018 - 14:43

У програмі:

1. До 2020 року на енергоблоці №3 ЮУАЕС повністю реконструюють систему радіаційного контролю.

2. Запорізька атомна електростанція цього тижня проводила протиаварійне тренування спільно з дирекцією «Енергоатому» та усіма АЕС.

3. Селищний голова Костянтинівки передав секретарю Южноукраїнської міської ради пропозицію про приєднання до міста.

Новини спорту від ККСС «Олімп» (пауерліфтинг)

П'ятниця, 16 Листопад, 2018 - 16:56

В місті Дніпро 2-4 листопада проходили змагання на Кубок України серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. В турнірі взяли участь більше 100 пауерліфтингістів з усіх регіонів країни. 

На Южно-Українському енергокомплексі розпочалася щорічна благодійна акція «Ветеран»

П'ятниця, 16 Листопад, 2018 - 14:07

На Южно-Українському енергокомплексі 1 листопада розпочалася щорічна благодійна акція «Ветеран» зі збору коштів для потреб ветеранів ВП ЮУАЕС та літніх людей Южноукраїнська. Започаткована за ініціативи трудового колективу атомників в 2010 році, вона з разової акції переросла в постійно діючу. За вісім років у її рамках (станом на 15 листопада 2018 р.) енергетики загалом зібрали та передали двом ветеранським організаціям -  первинній організації ветеранів ВП ЮУАЕС та  Южноукраїнській міській організації ветеранів війни, праці та збройних сил - 3 млн 338 тис. грн.

Відділ охорони здоров’я ЮУАЕС поповнився новим обладнанням

Четвер, 15 Листопад, 2018 - 14:48

Відділ охорони здоров’я (ВОЗ) відокремленого підрозділу «Южно-Українска АЕС» поповнився новим сучасним обладнанням. На зміну старому, який відпрацював свій ресурс та вже вийшов з ладу, підприємство придбало сучасний гематологічний аналізатор. До запуску в експлуатацію готують термограф. На підприємство вже надійшов та перебуває в стадії оформлення автомобіль швидкої допомоги класу С – реанімобіль.

Южно-Українська АЕС готується до реконструкції системи радіаційного контролю третього енергоблока

Четвер, 15 Листопад, 2018 - 14:35

Система радіаційного контролю (СРК) енергоблока №3 ЮУАЕС у рамках продовження строку експлуатації має бути повністю реконструйована. Міжнародні торги на постачання обладнання виборола чеська компанія «VF». Її представники 13-14 листопада побували на атомній електростанції та узгодили з южно-українськими фахівцями деталі контракту. Під час візиту визначались обсяги робіт, обговорювались терміни, було організовано зустріч з потенційними підрядчиками.

Новини НАЕК "Енергоатом"

ЕНЕРГОАТОМ ПЕРЕДАВ ДО НКРЕКП ІНВЕСТПРОГРАМУ НА 2019 РІК ТА ОБҐРУНТУВАННЯ НА 20 ТИС. АРКУШАХ, ЗГІДНО З ВИМОГАМИ ЕКОНОМІЧНОГО РЕГУЛЯТОРА

Середа, 31 Жовтень, 2018 - 16:21

Енергоатом передав до НКРЕКП Інвестпрограму на 2019 рік та обґрунтування на 20 тис. аркушах, згідно з вимогами економічного регулятора

30 жовтня НАЕК «Енергоатом» передав до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), погоджену Міненерговугілля України Інвестиційну програму ДП «НАЕК «Енергоатом» (АЕС) на 2019 рік з обґрунтовуючими матеріалами.

В ЕНЕРГОАТОМІ ЗАВЕРШИЛАСЬ ПОВТОРНА КОРПОРАТИВНА ПАРТНЕРСЬКА ПЕРЕВІРКА ВАО АЕС

Вівторок, 30 Жовтень, 2018 - 08:45

В Энергоатоме завершилась повторная корпоративная партнерская проверка ВАО АЭС

В НАЭК «Энергоатом» завершена повторная корпоративная партнерская проверка Всемирной ассоциации операторов АЭС (ВАО АЭС, WANO), которая проходила с 21 по 26 октября. При участии президента Энергоатома Юрия Недашковского и главы международной команды экспертов ВАО АЭС Мирослава Липара (Словакия) состоялось итоговое совещание, на котором были озвучены предварительные результаты проверки.

ПРЕС-РЕЛІЗ ПРО ПУБЛІЧНІ ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЛЕКСНОЇ ЗВЕДЕНОЇ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ЕНЕРГОБЛОКІВ АТОМНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ (КЗПБ) ТА ПЛАНУ ЕКОЛОГІЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ЗАХОДІВ КЗПБ

Понеділок, 29 Жовтень, 2018 - 08:29

ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародно визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) (Постанова Кабінету Міністрів України №1270 від 07.12.2011 р.). 
 

Підписатися на Front page feed