Долучайтесь до флешмобу у Міжнародний день боротьби з корупцією

Четвер, 5 Грудень, 2019 - 12:16

З нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією працівників енергокомплексу запрошують взяти участь у флешмобі «Зупини корупцію».

Представники профспілки Южно-Українського енергокомплексу приєдналися до безстрокової акції протесту Атомпрофспілки України

Середа, 4 Грудень, 2019 - 16:55

У рамках другого етапу безстрокової акції протесту Атомпрофспілки на головній площі міста-супутника ЮУАЕС встановлено намет. У вільний від роботи час працівники ВП ЮУАЕС та ветеранської організації забезпечать тут цілодобове чергування.

На ЮУАЕС пройде тиждень права

Середа, 4 Грудень, 2019 - 12:56

Юридичне управління ВП «Южно-Українська АЕС» проведе низку заходів у рамках Всеукраїнського тижня права. Їх головна мета – показати важливість правової освіти українців, виховувати повагу до закону та прав людини.

Підбито підсумки 30 Спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок

Вівторок, 3 Грудень, 2019 - 14:17

30 листопада відбулися заключні змагання 30 спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок. Цього року її присвятили тридцятій річниці введення в експлуатацію третього енергоблока ЮУАЕС. Участь у спартакіаді взяли 1236 спортсменів з 29 команд.

Про прогноз погодних умов на території Миколаївської області

Понеділок, 2 Грудень, 2019 - 16:30

За даними Українського гідрометеорологічного центру 2 грудня 2019 року та протягом доби 3 грудня 2019 року у Миколаївській області та м. Южноукраїнськ очікуються сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см. На дорогах ожеледиця.

Новини НАЕК "Енергоатом"

Партнер Енергоатома – компанія Holtec досягла нових успіхів у вдосконаленні технологій поводження з ВЯП

Середа, 4 Грудень, 2019 - 08:50

Партнер НАЕК «Енергоатом» за проектом будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива з українських АЕС – компанія Holtec International (США) досягла нових успіхів у вдосконаленні власних технологій транспортування та зберігання відпрацьованого ядерного палива. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі Holtec International.

Спростування маніпулятивної позиції Мінекоенерго

Понеділок, 2 Грудень, 2019 - 12:30

Опубліковані вчора на офіційному сайті Мінекоенерго звинувачення на адресу НАЕК "Енергоатом" є маніпулятивними, неправдивими та свідчать про відсутність реальних приводів для відставки президента "Енергоатома".

Спростування маніпулятивної позиції Мінекоенерго

П'ятниця, 29 Листопад, 2019 - 11:15

Опубліковані вчора на офіційному сайті Мінекоенерго звинувачення на адресу НАЕК "Енергоатом" є маніпулятивними, неправдивими та свідчать про відсутність реальних приводів для відставки президента "Енергоатома".

Підписатися на Front page feed