ДІЯРУ проінспектувала Южно-Українську АЕС

Понеділок, 26 Липень, 2021 - 10:44

З 19 по 23 липня Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) провела комплексну перевірку ВП ЮУАЕС на дотримання вимог радіаційної та ядерної безпеки під час експлуатації енергоблоків.

Блок №2 ЮУАЕС: ремонт і реконструкція

Четвер, 22 Липень, 2021 - 10:59

Дайджест ППР станом на 22 липня

26 липня буде розпочато повірку блоків детектування автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки в 30-кілометровій зоні ЮУАЕС

Вівторок, 20 Липень, 2021 - 18:25

26 липня на Южно-Українській АЕС буде розпочато роботи з щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику і в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.

Візитівка Южно-Української АЕС стала родзинкою проєкту відомої фотографки

Вівторок, 20 Липень, 2021 - 17:39

Візитівка Южно-Української АЕС - мозаїка, що прикрашає адмінбудівлю станції - потрапила в об’єктив відомої фотографки Слави Посєдай. 20 липня фотографка з Миколаєва завітала на пристанційний майданчик ЮУАЕС щоб зробити фото для свого проєкту. У ньому вона зібрала найкращі та найяскравіші мозаїки Миколаївщини. 

На Южно-Українській АЕС розпочалася планова перевірка Держатомрегулювання

Вівторок, 20 Липень, 2021 - 16:25

Державна інспекція ядерного регулювання України з 19 липня почала комплексну перевірку ВП ЮУАЕС на дотримання вимог радіаційної та ядерної безпеки. Комісія вивчатиме виконання підприємством умов ліцензій на експлуатацію ядерної установки, дотримання норм і правил під час впровадження Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки.

Новини НАЕК "Енергоатом"

Відбулася вітрильна регата на Кубок Енергоатома

Вівторок, 27 Липень, 2021 - 14:12

Започаткована два роки тому, регата на Кубок Енергоатома вдруге зібрала учасників. Як і у перший раз, змагання проходили в Енергодарі на базі яхт-клубу «Борисфен» в акваторії Каховського водосховища.

Підписатися на Front page feed