На ЮУАЕС відбулося засідання Ради фахівців з електротехнічного обладнання НАЕК «Енергоатом»

Четвер, 21 Червень, 2018 - 15:00

На Южно-Українській АЕС пройшло 32-е засідання Ради фахівців з електротехнічного обладнання ДП «НАЕК «Енергоатом». У ньому традиційно взяли участь представники дирекції енергокомпанії, вітчизняних атомних станцій, а також організацій-розробників і виробників устаткування, яке використовується в електротехнічних пристроях. Під час триденної роботи учасники зустрічі знайомилися з презентаціями нових розробок, а також обмінювалися досвідом експлуатації електротехнічного обладнання.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 21.06.2018

Четвер, 21 Червень, 2018 - 10:46

Привітання молодих атомників з Днем молоді України, робоча зустріч представників адміністрації та профспілки Южно-Українського енергокомплексу з представниками виконавчої влади міста, підсумки галузевого конкурсу наукових доповідей серед молоді, українсько-польський фестиваль «Вернімося до коріння», звання «Почесний донор України» для працівників ВП ЮУАЕС, під рубрикою «Медреформа по-южноукраїнськи» матеріал щодо отримання ліцензії Центром первинної медико-санітарної допомоги, колективне звернення жителів міста до Южноукраїнської міськради щодо призупинення тарифних рішень виконкому, роз'яснення для працівників енергокомплексу про можливість звернутися до керівництва із зауваженннями або пропозиціями щодо питань культури безпеки на підприємстві, медичний лікнеп, застереження рятувальників щодо поводження з вогнем у спекотний період,  - про все це в номері «Енергетика» від 21 червня 2018 року.

Є робота!

Четвер, 21 Червень, 2018 - 09:08

Перелік вакантних штатних одиниць УСКП

 

Представники Мальтійської служби допомоги побували на Южно-Українському енергокомплексі

Середа, 20 Червень, 2018 - 17:05

Представники Мальтійської служби допомоги 20 червня побували на об'єктах Южно-Українського енергокомплексу.

ЦИТАТА ДНЯ

Середа, 20 Червень, 2018 - 16:29

Начальник управління зовнішніх зв'язків і зовнішньоекономічної діяльності департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації Зульфія Капуста під час екскурсії на Южно-Український енергокомплекс

Новини НАЕК "Енергоатом"

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕНЕРГОБЛОКУ №3 РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

П'ятниця, 15 Червень, 2018 - 11:26

З метою залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, надання можливості вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади Державна інспекція ядерного регулювання України з 12 червня по 12 липня 2018 року проводить публічне громадське обговорення питання про можливість продовження експлуатації ядерної установки - енергоблоку №3 Рівненської АЕС.

ПРЕЗИДЕНТ ЕНЕРГОАТОМА ЮРІЙ НЕДАШКОВСЬКИЙ: УКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕНЕРГЕТИКА ВИНЕСЛА НЕОБХІДНІ УРОКИ З ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АВАРІЇ

П'ятниця, 8 Червень, 2018 - 10:39

Українська атомна енергетика винесла необхідні уроки з Чорнобильської аварії, втілюючи у життя заходи з ядерної та радіаційної безпеки, які унеможливлюють повторення подібних катастроф. Про це президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський сказав під час свого виступу на нараді з питань удосконалення державної політики щодо відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення та соціального захисту постраждалих осіб внаслідок Чорнобильської катастрофи. Нарада під головуванням Президента України Петра Порошенко відбулась 26 квітня на Чорнобильській АЕС.  

ВІТАННЯ З 45-РІЧЧЯМ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

Середа, 30 Травень, 2018 - 13:03

45 років тому – 25 травня 1973 року – в районі гори Хомецької було вбито першого символічного кілочка на будмайданчику майбутньої атомної електростанції. Так розпочалося будівництво Рівненської АЕС.

Підписатися на Front page feed