ЮУАЕС готується до продовження строку експлуатації енергоблока №3

Вівторок, 16 Жовтень, 2018 - 13:12

Южно-Українська АЕС готується до продовження строку експлуатації енергоблока №3, проектний період служби якого закінчується в лютому 2020 року. До цього часу підприємство має підготувати та обґрунтувати друге життя блока-ветерана. Сьогодні фахівці ЮУАЕС ведуть активну роботу з виконання заходів, спрямованих на підвищення рівня його безпечної експлуатації. По суті, третій «мільйонник» з продовженим терміном життя за показниками безпеки має бути не гіршим за сучасні реактори.

На енергоблоці №1 ЮУАЕС повністю реалізовано постфукусімські заходи

Вівторок, 16 Жовтень, 2018 - 13:06

На енергоблоці №1 Южно-Української АЕС у повному обсязі завершено реалізацію постфукусімських заходів, що входять до Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України (КзПБ).

Привітання генерального директора ВП ЮУАЕС, депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лісніченка з Днем захисника України

Неділя, 14 Жовтень, 2018 - 07:21

Дорогі жінки та чоловіки захисники нашої країни! Шановні колеги та земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Теленовини ЮУАЕС від 12.10.18 Повний випуск

Субота, 13 Жовтень, 2018 - 03:21

У програмі:

1. На першому енергоблоці ЮУАЕС завершено впровадження «постфукусімських» заходів.

2. Долати міст через Ташлицьку водойму-охолоджувач атомної станції стане зручніше та безпечніше.

3. Протягом тижня южноукраїнці мали змогу долучитися до благодійної акції «Дзвони наших сердець».

Місто та АЕС: співробітництво чи перекладання функцій?

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 17:54

Здавалось, що місто та Южно-Українська АЕС перегорнули сторінку історії непорозуміння і конфронтації. Усі пам’ятають, як колишній міський голова звинувачував у всіх міських негараздах атомну станцію, що АЕС поклала око на соціально важливий об’єкт – КП ТВКГ, який начебто хоче відібрати. І ось вже пішов у відставку Віктор Пароконний, але справа його живе. В усьому знову винуватці ті самі – атомники. Хоча винні сьогодні вони у протилежному: не хочуть забирати КП ТВКГ до себе. Як у анекдоті, невістка завжди винна. Дійшло навіть до того, що депутатів-атомників і особисто генерального директора ВП ЮУАЕС Володимира Лісніченка звинуватили у зриві сесії міськради.

Новини НАЕК "Енергоатом"

ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ДЕРЖАТОМРЕГУЛЮВАННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ПРОДОВЖЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕНЕРГОБЛОКА №4 ЗАЕС

П'ятниця, 12 Жовтень, 2018 - 11:21

З метою залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, надання можливості вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади Державна інспекція ядерного регулювання України з 07 вересня по 07 жовтня 2018 року проводила публічне громадське обговорення питання про можливість продовження експлуатації ядерної установки - енергоблока №4 Запорізької АЕС.

НА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АЕС СТВОРЯТЬ СИСТЕМУ МОНІТОРИНГУ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ НА ОСНОВІ СУЧАСНИХ МЕТОДІВ ДІАГНОСТИКИ

Середа, 10 Жовтень, 2018 - 11:25

Саме цій темі був присвячений семінар, що відбувся минулого тижня на Хмельницькій АЕС у рамках програми «Інструмент співробітництва у галузі ядерної безпеки».

ОЛЕКСАНДР ШАВЛАКОВ: АТОМНА ЕНЕРГЕТИКА – ОСНОВА ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ ВСІЄЇ КРАЇНИ, А КАДРИ ЇЇ ГОЛОВНИЙ АКТИВ

П'ятниця, 14 Вересень, 2018 - 12:27

Одеський національний політехнічний університет не тільки готує майбутніх фахівців для атомної енергетики, а вже традиційно виступає майданчиком для дискусії та обміну досвідом між професіоналами ядерної галузі не тільки з України, але й для міжнародних представників з різних країн світу. Цьогоріч у рамках святкування 100-річчя Одеського політехнічного університету (ОНПУ) з 4 по 6 вересня в стінах Політехніки відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція «Безпека та ефективність атомної енергетики».

Підписатися на Front page feed