Дворец культуры «Энергетик»

Палац культури «Енергетик» ДП НАЕК «Енергоатом» ВП ЮУАЕС творчо і натхненно працює з жовтня 1987 року. З того часу і донині він є справжнім осередком  культури та мистецтва міста Южноукраїнська.

Щодня до Палацу, мов струмочки до ріки, збігаються талановиті, завзяті, енергійні учасники різноманітних колективів. А разом з ними батьки, друзі та всі охочі доторкнутися до чарівного світу мистецтва. Тож життя у Палаці кипить та вирує. Тут завжди жваво, весело та святково. З різних боків лунає музика, чути тупіт танцюючих чобіток, гучний хоровий  спів та захоплююча декламація акторів.

У Палаці  працюють 19 творчих колективів, 15 з яких мають звання «народний» чи «зразковий». У них займаються 760 учасників, а це 620 дітей та 140 дорослих.

 Тож в Палаці культури дуже широкий вибір мистецьких напрямків та жанрів, де кожен бажаючий може тут почати свій творчий шлях, знайти собі хобі за смаком:

  • 6  хореографічних колективів (бальні, народні, сучасні танці);
  • 6 хорових  (академічний, народний вокал);
  • 3 інструментальних (народні, ударні інструменти);
  •  2 театральних (дитячий і юнацький  та дорослий);
  •  1 театр естрадної пісні;
  • 1 студія декоративноприкладного мистецтва;
  • 1 студія англійської мови.

Щорічно Палац культури проводить близько 350 заходів, які відвідують майже 150 тисяч глядачів. Всі заходи проводяться на високому мистецькому рівні – це різноманітні тематичні програми, концерти професійних артистів і аматорів, театралізовані вистави, народні свята, урочисті заходи, конкурси, фестивалі тощо.

Взагалі, назва Палацу культури дуже символічна для міста енергетиків. Тут справді запалюють іскру таланта та дарують тепло і світ душі всім глядачам. До послуг відвідувачів працює  концертна зала на 617 місць, лекційна зала на 185 місць, простора танцювальна зала, музична вітальня, класи для занять, бібліотека.

Палац Культури  «Енергетик» проводить велику роботу щодо організації культурного відпочинку та творчого розвитку працівників ВП ЮУАЕС та їх сімей, тісно співпрацює з профспілковою організацією ВП ЮУАЕС в роботі з дітьми-сиротами,  ветеранами енергетичної галузі. Колективи ПК «Енергетик» гідно представляють Южно-Українську станцію і ДП НАЕК «Енергоатом» на міжнародних фестивалях і конкурсах, приймають учать у іміджевих заходах компанії: концерт у м.Іванків 2017р., концерти у 30-ти кілометровій зоні2016р, зустрічі поважних делегацій, ювілеї компанії, Атомпрофсоюзу, ядерного товариства України та багато інших.

В 2009 році Палац культури «Енергетик» визнано «Кращою культурно-освітньою установою», а 2012-го його колектив нагороджено Кубком ЦК Атомпрофспілки працівників атомної енергетики та промисловості України.

Творчі колективи ПК «Енергетик» відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Вони є лауреатами Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів у Німеччині, Бельгії, Франції, Голландії, Польщі, Чорногорії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Італії, Греції, США та Канаді. Випускники колективів продовжують свій тернистий шлях у шоу-бізнесі та стають гордістю для своїх  учителів.

 

Без перебільшень,ПК «Енергетик»  можна назвати найкращим, бо в ньому  працюють найкращі фахівці своєї справи, люди закохані у своє діло. Саме вони роблять це місце таким винятковим, духовним, культурним та  естетичним. Кожен їх день – це територія добрих справ, вагомий внесок в майбутнє наших дітей та майбутнє нашої держави.

Наші колективи завжди в авангарді, завжди попереду!))

.

 

План концертного залу ПК «Енергетик»

Список телефонів абонентів ПК «Енергетик»

Список керівників колективів та студій ПК «Енергетик»

ПЕРЕЛІК  платних послуг ККСС "Олімп", що надаються  Палацом культури "Енергетік", та їх ринкова вартість

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ творчих  колективів  та  дитячих  студій  ПК «Енергетик» на  2020 – 2021  навчальний  рік 

Фотоальбом "Палац культури «Енергетик»"