ЗАЯВА – ЗВЕРНЕННЯ до територіальної громади міста Южноукраїнська

Источник публикации: 
Інформаційний вісник «Енергетик» від 17.05.2018
Дата публикации: 
05.2018

Ми, посадові особи керівної ланки Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету, вимушені звернутись до територіальної громади міста з цим відкритим листом, для прояснення ситуації, що наразі склалась у міській владі.

Вже тривалий проміжок часу, всі виконавчі органи міської влади, комунальні підприємства, комунальні заклади міста та прості мешканці Южноукраїнська фактично стали заручниками та потерпають від свавільних дій Южноукраїнського міського голови Пароконного Віктора Кириловича.

Сповідуючи виключно авторитарний стиль управління в поєднанні з ухиленням від прийняття відповідальних управлінських рішень, міський голова Пароконний В.К., за час перебування на займаній посаді, умисно умудрився вступити в жорстоку конфронтацію з єдиним містоутворюючим підприємством – ВП ЮУАЕС ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ». Така конфронтація не принесла нічого хорошого місту, левова частка населення якого працювала/працює на державному підприємстві—ВП ЮУАЕС.

За час перебування Пароконного В.К. на посаді Южноукраїнського міського голови значно погіршилось фінансово – економічне становище всіх, без виключення, комунальних підприємств, якими міський голова намагається управляти в ручному режимі, не маючи на те жодних підстав та повноважень.

Робота виконавчих органів міської ради перетворилась на фактичне проведення постійних «круглих столів», двома основними темами монологів міського голови, під час їх проведення, є КП ТВКГ та роздільне збирання відходів, по належній йому технології «Зелена карта відходів».

При цьому, реальні шляхи виходу з боргової проблеми КП ТВКГ міського голову не цікавлять, оскільки вся увага приділяється виключно процесу боротьби з «атомним монстром, який спить і бачить, як захопити місто».

Фактично, всі інші питання життєдіяльності міста, окрім КП ТВКГ та роздільного збирання відходів, міського голову Пароконного В.К. не цікавлять. Посадові особи виконавчих органів міської ради значну частину свого робочого часу присвячують не вирішенню питань місцевого значення, як-то передбачено Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», а складенню актів, довідок та доповідних записок про те, що міський голова в усьому правий, не має стосунку до будь-яких порушень, а депутати міської ради, які не згодні з позицією міського голови – зрадники інтересів громади.

Всі посадовці та депутати, які не поділяють думку Пароконного В.К. або мають власну думку, негайно отримують від міського голови статус «зрадника», «опортуніста» та «колаборанта».

Зусиллями міського голови офіційний сайт міської ради перетворено на особисту сторінку Пароконного В.К., яка пропагує сортування відходів та паплюжить як депутатів міської ради, так колишніх міських голів і посадовців виконавчих органів міської ради.

Даним листом ми інформуємо територіальну громаду міста Южноукраїнська про свою незгоду з політикою, що провадиться Южноукраїнським міським головою Пароконним В.К. та заявляємо, що розвиток міста має здійснюватися в усіх напрямах, гармонійно та всесторонньо, з дотриманням балансу інтересів всіх верств населення.

Ми вимушені вдатись до такого способу інформування громади про свою позицію в зв’язку з тим, що вважаємо вичерпаними всі інші способи та методи знайти спільну мову з міським головою Пароконним В.К. щодо шляхів подальшого розвитку міста.

Звернення підписали:

перший заступник міського голови Южноукраїнська – Галина Мустяца;

заступник міського голови Южноукраїнська – Олександр Кольчак;

керуюча справами виконавчого комітету – Ірина Головченко;

начальник фінансового управління – Тетяна Гончарова;

начальник управління економічного розвитку – Інна Петрик;

начальник управління освіти – Юрій Сінчук;

начальник управління сім'ї, молоді та спорту – Неля Захарко;

директор департаменту соціальних питань і охорони здоров'я – Ельвіра Гехад;

директор департаменту інфраструктури міського господарства – Сергій Валюшок;

начальник відділу правової роботи – Сергій Миськів