Новини ВП ЮУ АЕС

Перегляд тарифів: варіанти без варіантів

Вторник, 19 января, 2021 - 11:25

Україною котиться хвиля «тарифних протестів». Комунальні послуги зростають через відміну пільг, підвищення ціни на електрику та газ. В Южноукраїнську це болюче питання підсилює ще й необхідність підняття тарифу на водо- та теплопостачання.

На Южно-Українській АЕС підбили підсумки огляду пожежної безпеки

Пятница, 15 января, 2021 - 14:28

На Южно-Українській АЕС підбили підсумки щорічного огляду пожежної безпеки. Серед завдань заходу - забезпечення надійної роботи протипожежних  установок на об'єктах підприємства, залучення персоналу до роботи з попередження пожеж.

ЦИТАТА ДНЯ

Пятница, 15 января, 2021 - 12:58

Артем Чорноморов, Народний депутат України, про скасування пільги на електроенергію для населення 30-кілометрової зони АЕС

Проект інвестиційної програми ВП ЮУАЕС у сфері теплопостачання на 2021 рік

Пятница, 15 января, 2021 - 11:45

ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у рамках провадження господарської діяльності в сфері теплопостачання розробляє інвестиційну програму на 2021 рік, яка спрямована на зменшення витрат, зниження втрат ресурсів, поліпшення умов транспортування теплової енергії, підвищення надійності постачання теплової енергії населенню міста-супутника та стороннім споживачам.

На ЮУАЕС обговорювали реалізацію проєкту реконструкції кранів кругової дії енергоблоків №1 і 2

Четверг, 14 января, 2021 - 09:14

На ЮУАЕС 12 січня обговорили стан підготовки до проведення реконструкції кранів кругової дії (полярні крани) енергоблоків №1 і №2. На виробничій нараді крім фахівців атомної станції були присутні представники компанії «Škoda JS» - переможниці відкритих торгів на проведення робіт та  ВП «Атомкомплект» НАЕК «Енергоатом».

ЦИТАТА ДНЯ

Среда, 13 января, 2021 - 14:42

Костянтин Щербань, начальник відділу підготовки та проведення ремонтів ЮУАЕС, про забезпеченість персоналом та ТМЦ на старті планово-попереджувального ремонту енергоблока №3.

Увага! Є робота!

Среда, 13 января, 2021 - 10:48

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера з експлуатації обладнання атомної електростанції (зовнішні ПЛ) електричного цеху ВП ЮУАЕС.

Люди АЭС. Елена Балакай, дезактиваторщик и бригадир цеха дезактивации ЮУАЭС

Среда, 13 января, 2021 - 08:56

Ответственное отношение к выполнению поставленных задач, быстрое и правильное принятие решений - такими принципами в работе руководствуется дезактиваторщик второго разряда Елена Балакай. Ее фотография украсит Доску почета, на которую заносят лучших работников Южно-Украинского энергокомплекса. Для женщины это первая награда на трудовом пути. И, как считают в коллективе цеха дезактивации, Елена Васильевна честно ее заслужила.

Страницы