Южноукраїнськ очікує на Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва! 

Понедельник, 10 апреля, 2017 - 16:45

Южноукраїнськ очікує на пісенний фестиваль. 
17-19 травня на сцені южноукраїнського Палацу Культури „Енергетик“ вже вдруге відбуватиметься Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва! 

Очікуються учасники з таких країн, як Германія, Білорусія, Латвія, Болгарія, Росія. Розширилась також і географія учасників з різних міст України. Оргкомітет вже зареєстрував заявки з Миколаєва, Херсона, Харкова, Одеси та Києва. Організатори конкурсу очікують до сотні заявок. На змагання приїдуть конкурсанти віком від 6 до 25 років. П`ять вікових категорій учасників покажуть свої можливості в номінаціях: естрадний, джазовий, академічний та народний вокал.
Оцінювати співаків будуть професійні члени журі: Наталя Романівна Коваль – Заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор Міжнародного конкурсу сучасної української пісні «МОЛОДА ГАЛИЧИНА», член журі багатьох європейських фестивалів молодих виконавців популярної пісні (Новояворівськ, Україна); Ян Валерійович Костирко – Заслужений артист України, співак, директор-координатор Міжнародного конкурсу-фестивалю «KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM», фіналіст телепроектів «Народна зірка», «Наша пісня», учасник телепроекту «Голос країни.Перезавантаження» (Харків, Україна). Ці члени журі вже знайомі нашим мешканцям по минулорічному фестивалю. Імена інших оргкомітет тримає поки що в секреті, заговорницьки посміхаючись та натякаючи, що конкурсантів та глядачів чекають приємні несподіванки. Цікаво, що оцінювати співочі таланти будут два склади журі: професійне та молодіжне. До складу молодіжного будуть запрошуватись зіркові співаки, вік яких не перевищує віку конкурсантів. Фестиваль починає напрацьовувати свої особливі традиції. Одна з них - це запрошення до судівства володаря Гран-прі минулорічного фестивалю. В цьому році це почесне місце займе 11-річний талановитий співак з Харкова Ерік Мкртчян, переможець фестивалю «Місто дитинства 2016». 
Фестиваль буде тривати 3 дні. Два з них конкурсні. Концерт-відкриття, майстер-класи, виступи запрошених артистів, свято-фестиваль на березі Південного Бугу, присвячений Дню вишиванки в Україні, святковий Гала-концерт – така програма Міжнародного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Місто дитинства». 
Оргкомітет громадської організації Южноукраїнського молодіжного об`єднання «Місто дитинства» дякує Южно-Українській АЕС, депутатам міської ради, та всім спонсорам за розуміння та підтримку в організації Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу.
Чекаємо на фестиваль!!
Організаційний комітет фестивалю.