Новости ОП ЮУАЭС

Привітання генерального директора ВП ЮУАЕС, депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лісніченка з Днем захисника України

Воскресенье, 14 октября, 2018 - 07:21

Дорогі жінки та чоловіки захисники нашої країни! Шановні колеги та земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Теленовини ЮУАЕС від 12.10.18 Повний випуск

Суббота, 13 октября, 2018 - 03:21

У програмі:

1. На першому енергоблоці ЮУАЕС завершено впровадження «постфукусімських» заходів.

2. Долати міст через Ташлицьку водойму-охолоджувач атомної станції стане зручніше та безпечніше.

3. Протягом тижня южноукраїнці мали змогу долучитися до благодійної акції «Дзвони наших сердець».

Впровадження «постфукусімських» заходів

Пятница, 12 октября, 2018 - 16:48

Усі ремонті роботи, передбачені на цей рік, на ЮУАЕС завершено. У ППР-2018 також були заплановані чотири «постфукусімські» заходи. Три з них успішно реалізовані. Заміну вогнестримуючих клапанів, які слугуватимуть для підвищення пожежної безпеки, закінчать до кінця року. На енергоблоці №1, констатують южноукраїнські атомники, усі «постфукусімські» заходи завершено.

Про політику і політиканство

Пятница, 12 октября, 2018 - 16:45

Продовження 42-ї сесії міської ради, яке спершу планувалося на 18 жовтня, секретар ради перенесла на цей тиждень, на 9 число. Повідомили про це депутатів напередодні. Та кворуму не набралося, тому пленарне засідання знову не відбулося. У зриві роботи ради звинуватили атомну електростанцію.

Звернення генерального директора ВП ЮУАЕС депутата Миколаївської обласної ради до депутатів Южноукраїнської міської ради

Пятница, 12 октября, 2018 - 13:48

Останніми днями на регіональних інтернет-ресурсах та в соціальних мережах поширюється неправдива інформація щодо блокування роботи Южноукраїнської міської ради.

Экологическая обстановка в зоне расположения ЮУАЭС

Пятница, 12 октября, 2018 - 13:22

Основные параметры окружающей среды в зоне расположения ЮУАЭС в августе 2018 года.

Радиационная обстановка в 30-километровой зоне ЮУАЭС

Пятница, 12 октября, 2018 - 13:15

Лаборатория внешней дозиметрии (ЛВД) цеха радиационной безопасности ОП «Южно-Украинская АЭС» сообщает, что в сентябре 2018 года радиационный фон на промышленной площадке и в 30-километровой зоне атомной станции находился на уровне естественных фоновых значений, замеренных до пуска АЭС.

На ЮУАЭС для старшеклассников города-спутника стартовал информационно-просветительский проект «Nuclear education»

Пятница, 12 октября, 2018 - 12:45

В информцентре Южно-Украинского энергокомплекса 10 октября стартовал информационно-просветительский проект «Nuclear education». Его цель - сформировать у подрастающего поколения позитивное отношение к градообразующему предприятию, а также повысить имидж энергетической отрасли Украины путем реализации информационной деятельности.

Гидроагрегат №2 Александровской ГЭС после планового ремонта подключен к сети на сутки раньше графика

Пятница, 12 октября, 2018 - 12:10

Гидроагрегат №2 Александровской ГЭС (входит в состав Южно-Украинского энергокомплекса) 8 октября после планового ремонта подключен к энергосети на сутки раньше графика. На сегодняшний день его оборудование работает в заданном режиме.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 11.10.2018

Среда, 10 октября, 2018 - 16:08

Завершення цьогорічної ремонтної кампанії,  підсумки роботи енергокомплексу у вересні 2018 року, коментар ЗГД з економіки та фінансів щодо підвищення тарифних ставок і окладів персоналу, робочий візит представників Держатомрегулювання України та Комісії ядерного регулювання США на ЮУАЕС, міські новини, під рубрикою «На злобу дня» - матеріал «Про тарифне питання, звіт Наглядової ради та висновки аудиторів», візит делегації Представництва Євросоюзу, перереєстрація осіб, які перебувають на квартирному обліку у ВП ЮУАЕС, фотоконкурс «Осінній максимум», туристичний фестиваль на скелях Південного Бугу, - про все це в номері «Енергетика» від 11 жовтня 2018 року.

Страницы