Новости ОП ЮУАЭС

На ЮУАЭС состоялось заседание Совета специалистов по электротехническому оборудованию НАЭК «Энергоатом»

Четверг, 21 июня, 2018 - 15:00

На Южно-Украинской АЭС прошло 32-е заседание Совета специалистов по электротехническому оборудованию ГП «НАЭК «Энергоатом». В нем традиционно приняли участие представители дирекции энергокомпании, отечественных атомных станций, а также организаций-разработчиков и производителей оборудования, которое используется в электротехнических устройствах. В ходе трехдневной работы участники встречи знакомились с презентациями новых разработок, а также обменивались опытом эксплуатации электротехнического оборудования.

Інформаційний вісник «Енергетик» від 21.06.2018

Четверг, 21 июня, 2018 - 10:46

Привітання молодих атомників з Днем молоді України, робоча зустріч представників адміністрації та профспілки Южно-Українського енергокомплексу з представниками виконавчої влади міста, підсумки галузевого конкурсу наукових доповідей серед молоді, українсько-польський фестиваль «Вернімося до коріння», звання «Почесний донор України» для працівників ВП ЮУАЕС, під рубрикою «Медреформа по-южноукраїнськи» матеріал щодо отримання ліцензії Центром первинної медико-санітарної допомоги, колективне звернення жителів міста до Южноукраїнської міськради щодо призупинення тарифних рішень виконкому, роз'яснення для працівників енергокомплексу про можливість звернутися до керівництва із зауваженннями або пропозиціями щодо питань культури безпеки на підприємстві, медичний лікнеп, застереження рятувальників щодо поводження з вогнем у спекотний період,  - про все це в номері «Енергетика» від 21 червня 2018 року.

Є робота!

Четверг, 21 июня, 2018 - 09:08

Перелік вакантних штатних одиниць УСКП

 

Представители Мальтийской службы помощи побывали на Южно-Украинском энергокомплексе

Среда, 20 июня, 2018 - 17:05

Представители Мальтийской службы помощи 20 июня побывали на объектах Южно-Украинского энергокомплекса.

ЦИТАТА ДНЯ

Среда, 20 июня, 2018 - 16:29

Начальник управления внешних связей и внешнеэкономической деятельности департамента экономического развития и региональной политики Николаевской облгосадминистрации Зульфия Капуста в ходе экскурсии на Южно-Украинский энергокомплекс

В городе-спутнике ЮУАЭС прошёл фестиваль польской культуры

Понедельник, 18 июня, 2018 - 15:31

В городе-спутнике Южно-Украинского энергокомплекса 15-16 июня прошел IV украинско-польский фестиваль «Вернемся к корням». Праздник двух народов был посвящен 100-летию Независимости республики Польша.

Медреформа у дії

Понедельник, 18 июня, 2018 - 11:20

В Южноукраїнську медична реформа поки на початковій стадії. Але позитивні зрушення є: Центр надання первинної медико-санітарної допомоги отримав ліцензію на проведення діяльності.

Протистояти терористам вчилися бійці Нацгвардії

Понедельник, 18 июня, 2018 - 11:17

На ЮУАЕС навчання пройшли нацгвардійці, що охороняють АЕС України. Звільнення від терористів вантажу з ядерними матеріалами, відсіч нападу на варту - таким був сценарій підсумкового етапу підготовки бійців.

ДРУГИЙ ЕНЕРГОБЛОК ЮЖНО-УКРАЇНСЬКОЇ АЕС ПІДКЛЮЧЕНО ДО ЕНЕРГОМЕРЕЖІ

Понедельник, 18 июня, 2018 - 07:43

18 червня 2018 року о 06 год. 04 хв. другий енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після виконання ревізії підшипника №12 та балансування турбоагрегату. 

Теленовини ЮУАЕС від 15.06.18. Повний випуск

Пятница, 15 июня, 2018 - 17:50

У програмі:

1. Другий енергоблок ЮУАЕС згідно з заявкою зупинено для проведення ревізії турбоагрегату.

2. Протистояти терористам вчилися бійці військових частин, що охороняють атомні електростанції України.

3. Южноукраїнський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав ліцензію на проведення діяльності.

Страницы