Новости НАЭК "Энергоатом"

Енергоатом безкоштовно постачає медичний кисень у лікарні для порятунку хворих

Суббота, 23 октября, 2021 - 08:37

НАЕК «Енергоатом» продовжує безкоштовно постачати у лікарні українських міст медичний кисень, вкрай необхідний для важкохворих на коронавірусну хворобу. Цей лікарський засіб виробляється на трьох атомних станціях – Запорізькій, Рівненській та Хмельницькій. В березні 2021 року Компанія отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва лікарського засобу «Медичний кисень» у рамках реалізації проєкту «Енергоатом Медицина».

Енергоатом представив атомні можливості для енергонезалежності України на XIX Міжнародному енергетичному бізнес-формі «5Е»

Пятница, 22 октября, 2021 - 08:15

З 19 по 21 жовтня в Києві проходив XIX Міжнародний енергетичний бізнес-форм «5Е», організований Міжнародною Радою з великих електричних систем в Україні (Conseil International Des Grands RESEAUX Électriques – CIGRE). Фахівці галузі зібралися на форумі для обговорення поточного стану електроенергетичного комплексу та можливих шляхів вирішення існуючих проблем з точки зору перспектив сталого розвитку.

Керівник Енергоатома Петро Котін окреслив стратегію розвитку атомної галузі України під час першого Українського газового інвестиційного конгресу

Четверг, 21 октября, 2021 - 08:37

20-22 жовтня 2021 року в Україні проходить перший Конгрес Ukraine Gas Investment (UGIC), який зібрав лідерів нафтогазової галузі, представників державних інституцій багатьох країн світу, інвестиційних фондів для обговорення стратегії розвитку енергетичної галузі.

Керівник Енергоатома Петро Котін: під час осінньо-зимового періоду працюватимуть 14 енергоблоків, а якщо знадобиться – то й всі 15

Среда, 20 октября, 2021 - 09:05

Під час робочого візиту на Запорізьку АЕС 18 жовтня 2021 року, керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін провів нараду щодо підготовки Компанії до осінньо-зимового періоду (ОЗП) та спорудження нових атомних потужностей. В нараді взяли участь радник прем‘єр-міністра України Юрій Бойко та член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Коваленко.

Герман Галущенко задоволений станом готовності атомної енергетики до проходження осінньо-зимового періоду

Понедельник, 18 октября, 2021 - 16:25

17 жовтня Міністр енергетики Герман Галущенко відвідав Запорізьку атомну електростанцію. Мета поїздки – проведення наради щодо готовності атомної енергетики до проходження осінньо-зимового періоду.

Енергоатом організував вакцинацію персоналу і закликає дбати про своє здоров’я

Понедельник, 11 октября, 2021 - 08:09

Як соціально відповідальна компанія, Енергоатом організував вакцинацію своїх працівників проти коронавірусної інфекції. Сьогодні весь персонал атомних електростанцій може оперативно й у зручний час зробити щеплення в пунктах вакцинації, організованих у Києві та містах-супутниках АЕС. В наявності вакцини виробників Pfizer, Moderna, Astra Zeneca, CoronaVac.

Енергоатом підтримує протестну акцію Атомпрофспілки України проти блокування рахунків Компанії

Пятница, 8 октября, 2021 - 16:16

У п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, Атомпрофспілка провела акцію протесту перед Міністерством юстиції задля запобігання критичної ситуації, яка виникла в атомній галузі України.   

Кризу спричинили дії Державної виконавчої служби, яка наклала арешт на рахунки Національної атомної енергогенеруючої компанії на підставі виконавчого впровадження про стягнення заборгованості, якої не існує.

Енергоатом не дозволить диверсії проти держави

Четверг, 7 октября, 2021 - 12:59

ДП «НАЕК «Енергоатом» звертається до державних органів влади та правоохоронних органів з вимогою недопущення грабіжницького списання коштів з рахунків та захисту прав стратегічного державного підприємства.

Звернення Атомпрофспілки України

Среда, 6 октября, 2021 - 15:27

Cьогодні навколо Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» склалася критична ситуація. Вона пов’язана з арештом рахунків державної Компанії на підставі виконавчого впровадження Державною виконавчою службою про стягнення заборгованості, якої не існує, з ДП НАЕК «Енергоатом» на користь ЗАТ «Спільне українсько-американське підприємство з іноземними інвестиціями «Укрелектроват» у сумі 127,3 млн грн, з яких сума основного боргу становить лише 2,5 млн грн.

Енергоатом представлений в українському павільйоні на всесвітній виставці Експо-2020

Среда, 6 октября, 2021 - 15:13

На всесвітній виставці Експо-2020, яка проходить у Дубаї (ОАЕ) під загальною назвою «Об’єднуючи розуми, створюємо майбутнє», з-поміж 190 країн світу бере участь і Україна, й НАЕК «Енергоатом» представлена в українському павільйоні.

Страницы