Продовження експлуатації: Запитання та вiдповiдi

Структура собівартості ВЕС? Структура собівартості СЕС?

Під час формування цін на електроенергію у світовій практиці зазвичай використовується витратний метод - ціна дорівнює собівартості плюс норма прибутку.

Пропозиція побудувати новий, 4-й енергоблок, а цей закрити. Чорнобиля уже хватило, друга помилка може буде фатальною

Стосовно Вашої пропозиції побудувати новий 4-й енергоблок, слід зазначити, що за первісним проектом на майданчику ЮУАЕС передбачалось будівництво чотирьох енергоблоків сумарною електричною потужністю 4000 МВт. Але побудовано було, і на цей час працюють три енергоблоки ВВЕР-1000 (3000 МВт).

Надаємо відповідь на запитання мешканця м.Южноукраїнськ стосовно вартості зберігання радіоактивних відходів (РАВ), що прозвучало під час обговорення теми обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку №1 ЮУАЕС м.Южноукраїнськ 1.11.12

М.Д.ПРОНІН, заступник головного інженера із загальностанційних об'єктів ВП ЮУАЕС: - Відповідно до чинних законодавчих та нормативних актів в Україні оплата за утворення РАВ проводиться до Державного фонду, створеного на виконання Закону України «Про поводження з радіоактивними відходами».

Чи проводиться аналіз захворювань громадян, які проживають в зоні ризику? Якщо так, то чи виділяються кошти на проведення оздоровлення та профілактики населення?

Аналіз захворюваності мешканців Миколаївської обл., у тому числі по районах, щорічно проводить Миколаївське обласне управління охорони здоров`я. Зв`язку рівня захворюваності з сусідством з ВП ЮУАЕС за весь період функціонування станції встановлено не було. Відділ охорони здоров`я ЮУАЕС за своєю ініціативою, використовуючи статистичні дані Миколаївського обласного управління охорони здоров`я, проводить щорічний динамічний порівняльний аналіз захворюваності злоякісними новоутворюваннями у районах Миколаївської області.

Аналіз та кількість аварій, технічних перевірок на 1 енергоблоці ЮУАЕС? Кількість аварій на 2 та 3 енергоблоках ЮУАЕС?

За період 2010-2012 років порушень за категорією "Аварія" або "Подія" на енергоблоці №1 ЮУАЕС не було. За період 2010-2012 років порушень за категорією "Аварія" на енергоблоках №2 і №3 ЮУАЕС не було. За період 2010-2012 років на енергоблоці №2 за категорією "Подія" було три порушення. За період 2010-2012 років на енергоблоці №3 за категорією "Подія" було п'ять порушень. За період 2010-2012 років комісіями наглядових органів проводилися планові та позапланові інспекційні перевірки ВП ЮУАЕС, а саме: - інспекцією Державної інспекції ядер

Чому у Братському регіоні демонтовано прилади радіаційного контролю, які було встановлено під час проектування Южно-Української АЕС?

Згідно з проектом, у смт Братське відсутні датчики радіаційного контролю, тому Южно-Українська АЕС ніколи їх не встановлювала і не демонтовувала. Контроль за радіаційною обстановкою здійснюється шляхом відбору проб та інструментальними вимірюваннями за допомогою переносних приладів. Схему розміщення постів автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО) у зоні спостереження (в радіусі 30-ти кілометрів навколо АЕС) визначено у відповідності до науково-дослідницької роботи Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки ДНТЦ ЯРБ.
Подписка на Продовження експлуатації: Запитання та вiдповiдi