Привітання Петра Котіна з Днем енергетика

Вторник, 22 декабря, 2020 - 10:26

Шановні колеги, друзі!

Вітаю вас з нашим професійним святом – Днем енергетика!

Символічно, що свято збігається з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Ваша безперервна, важлива і відповідальна праця створює надійний фундамент економіки країни, ґарантує тепло й комфорт в українських оселях. Кожна друга лампочка в домівках українців живиться електроенергією, виробленою на вітчизняних атомних станціях.

Мета нашої роботи є незмінною – забезпечення енергонезалежності держави, виробництво безпечної та чистої електроенергії, що працює на користь своєї країни і гарантує її сталий розвиток.

Цього року ми вперше за тривалий час зуміли продати електроенергію на експорт, здійснили важливі кроки з диверсифікації ядерного палива для вітчизняних АЕС, заклали законодавчий фундамент для компенсації багатомільярдних боргів перед атомною галуззю. 

Незважаючи на існуючі проблеми та перешкоди, ми зберегли багатотисячний колектив атомних станцій, впроваджуємо нові технологічні ідеї, розвиваємо експортні можливості ядерної енергетики.

Після тривалого періоду невизначеності та простою ми завершуємо підготовчі роботи й переходимо до активної фази будівництва та монтажу обладнання. Впевнений, що амбіційний проєкт добудови 3-го та 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС буде реалізований вже найближчими роками.   

Шановні колеги-атомники!

Бажаю вам безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, нових професійних здобутків!

Міцного здоров’я, щастя та добробуту вам і вашим родинам!

Я пишаюся тим, що маю честь очолювати такий потужний і великий колектив!

З професійним святом вас!

 

Т. в. о. ДП «НАЕК Енергоатом»

Петро Котін