Енергоатом вітає Державну інспекцію ядерного регулювання України з річницею створення

Среда, 9 декабря, 2020 - 10:26

Шановні колеги, дорогі друзі!

Від імені колективу НАЕК «Енергоатом» щиро вітаю вас з ювілеєм Державної інспекції ядерного регулювання України!

Двадцять років тому відбулась вагома подія для усієї української ядерної галузі – національний регулятор безпеки використання ядерної енергії відновив свій незалежний статус. А 9 грудня 2010 року ви остаточно і безсумнівно утвердились як найвищий орган державного нагляду у сфері ядерної та радіаційної безпеки – Державна інспекція ядерного регулювання України продовжила виконувати цю високу місію.

Усі ці роки ми дякуємо вам за злагоджену та конструктивну співпрацю, за відкритість і взаємоповагу, зрештою, за всі зусилля, спрямовані на дотримання та підвищення ядерної та радіаційної безпеки в Україні.

Працюючи пліч-о-пліч з висококласними фахівцями ДІЯРУ, враховуючи виважені високопрофесійні експертні оцінки державного ядерного регулятора, дотримуючись усіх вимог до нашої діяльності, ми доводимо, що атомна енергетика є найбільш безпечним та надійним джерелом енергії і гарантом національної енергетичної безпеки. Впевнений, так буде й надалі, і ми разом створимо нові  перспективи для розбудови нашої могутньої галузі.

Від усього серця бажаю Державній інспекції ядерного регулювання України подальшої плідної роботи, успішного втілення нових проєктів, а кожному працівнику вашого колективу – міцного здоров'я, щастя й добробуту!

З повагою

Т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро КОТІН