Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким в колегам з приводу смерті Коровкіна Володимира Олександровича

Пятница, 16 октября, 2020 - 08:20

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким в колегам з приводу смерті видатної людини, авторитет якої був визнаний не лише українською атомною спільнотою, а й міжнародною – Коровкіна Володимира Олександровича.

Це велика втрата. Колектив Южно-Української АЕС завжди високо цінував його відданість обраній справі. Життєвий шлях і професійна діяльність Володимира Олександровича були позначені натхненною працею. Його здатність створювати потужну команду соратників дозволили понад 45 років тому розпочати будівництво Рівненської атомної електростанції та багато років успішно експлуатувати чотири її енергоблоки. Досвід, масштабність мислення, невтомна енергія та високий естетичний смак Володимира Олександровича допомогли звести «з нуля» і сучасне місто-супутник РАЕС Вараш та згодом бути його очільником.

Вітчизняна атомна спільнота по праву внесла його ім’я до Золотого фонду нації, а міжнародна – справедливо вважає Володимира Олександровича Професіоналом своєї справи з великої літери. За роки трудової діяльності він залишив вагомі результати праці з розвитку та зміцнення авторитету атомної промисловості та незабутній слід у серцях колег і добру пам'ять. Володимир Олександрович був талановитим керівником, завжди допомагав тим, хто потребував підтримки. Він назавжди залишиться символом доброти, громадянської мужності та відданості, чесності і самопожертви.

Вічна пам'ять. Сумуємо разом з вами.

Від імені колективу

Володимир ЛІСНІЧЕНКО,

генеральний директор ВП ЮУАЕС