Ще один працівник ЮУАЕС одужав від COVID-19

Четверг, 9 июля, 2020 - 15:22

Станом на 15:00 9 липня серед персоналу нових випадків коронавірусу не виявлено. З початку пандемії всього зареєстровано 41 випадок, одужали 33 особи, продовжують хворіти 8.

Один працівник підприємства у важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні на штучній вентиляції легень. Ще один лікується в інфекційному відділенні (стан задовільний), 6 - амбулаторно. В усіх, хто хворіє, 9 липня взято матеріал для повторного аналізу.

Серед оперативного персоналу блочних щитів управління випадків захворювання не зафіксовано. На самоізоляції перебувають 12 працівників, які є контактними особами хворих.

Таку інформацію надав штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

На підприємстві продовжують діяти протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

Персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи.