Ще дев’ятеро працівників ЮУАЕС одужали від COVID-19

Пятница, 3 июля, 2020 - 16:46

Станом на 16:00 3 липня серед персоналу нових випадків коронавірусу не виявлено. З початку пандемії всього зареєстровано 39 випадків, одужала 31 особа (з них 9 – за останню добу), продовжують хворіти 8.

Один працівник підприємства у важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні на штучній вентиляції легень. Ще двоє лікуються в інфекційному відділенні (стан задовільний), 5 - амбулаторно. Серед оперативного персоналу блочних щитів управління випадків захворювання не зафіксовано. На самоізоляції перебувають 17 працівників, які є контактними особами хворих.

Таку інформацію надав штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

На підприємстві продовжують діяти протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.