Нових випадків захворювання на COVID-19 не зафіксовано

Среда, 1 июля, 2020 - 16:48

Станом на 15:00 1 липня серед персоналу нових випадків коронавірусу не виявлено. З початку пандемії всього зареєстровано 39 випадків, одужали 22 особи, продовжують хворіти 17.

Один працівник підприємства в важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні. Ще двоє в стані середньої важкості лікуються в інфекційному відділенні, 14 - амбулаторно. Серед оперативного персоналу блочних щитів керування випадків захворювання не зафіксовано. На самоізоляції перебувають 17 працівників, які є контактними особами хворих.

Таку інформацію надав штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

На підприємстві продовжують діяти протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.