Серед працівників ЮУАЕС 20 днів не фіксуються нові випадки COVID-19

Пятница, 29 мая, 2020 - 17:02

Станом на 17:00 29 травня 15 працівників ВП ЮУАЕС вже одужали від COVID-19, четверо продовжують хворіти. Нових випадків не фіксується з 9 травня. Таку інформацію надає штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

У інфекційному відділенні м. Южноукраїнськ перебувають четверо працівників підприємства. У трьох стан задовільний, щодо двох з них отримано перший негативний результат ПЛР тесту. 1 червня ухвалюватиметься рішення щодо терміну їх виписки зі стаціонару. Ще одного 27 травня переведено з Миколаївської обласної інфекційної лікарні у стані середньої важкості з позитивною динамікою.

У ВП ЮУАЕС обстежено методом ПРЛ 121 контактну особу. На самоізоляції перебувають двоє працівників, які є контактними особами хворих. Після завершення строку ізоляції до роботи допущено 119 осіб.

На підприємстві продовжують діяти всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.