Троє працівників ВП ЮУАЕС одужали від COVID-19

Четверг, 14 мая, 2020 - 17:20

Станом на 16:00 14 травня зареєстровано 19  випадків COVID-19 у працівників ВП ЮУАЕС. З них троє вже одужали, 16 продовжують хворіти. Таку інформацію надає штаб з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу.
Амбулаторно лікуються 8 осіб, з них п’ятеро хворіють безсимптомно. При цьому щодо трьох вже отримано результати першого негативного аналізу методом ПЛР, повторне проведення аналізу методом ПЛР заплановано на 18 травня. 
У інфекційному відділенні м. Южноукраїнськ перебувають 7 працівників підприємства (6 - в стані середньої важкості,  в одного – легкий перебіг).
В Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник ЮУАЕС. 
У ВП ЮУАЕС обстежено методом ПРЛ 121 контактну особу.
На самоізоляції перебувають 44 працівника, які є контактними особами хворих. Після завершення строку ізоляції до роботи допущено 77 осіб 
На підприємстві посилено всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.
З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнськ та смт Костянтинівка.